Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem nem fair...

Csak szerintem nem fair anyukám ajánlata?

Figyelt kérdés
Az anyám számomra mindig is érdekes ember volt, nem éppen egy anyatigris. Azóta jó a kapcsolatom vele mióta az ország másik végén él és évente 2x találkozunk. 16 éves koromban lelépett egy pasi miatt, de szerinte akkor már elég idős voltam szóval semmi gond, neki tiszta a lelkiismerete. 2 évig a mamámmal éltem, de érettségi után munkát kerestem és albérletbe költöztem, azóta is itt élek igaz most már a párommal. Gyűjtünk önerőre hitelhez, de őszintén szólva nem megy gyorsan. Most anyukám felajánlotta, hogy segít nekünk viszont csak abban az esetben, ha odaköltözünk ahol ő él, mert szeretné, hogy az unokája közelebb legyen majd hozzá, ha lesz. Eszembe se lenne amúgy sem elfogadni tőle semmit, de így még külön sértő,mivel tudna segíteni, csak önzőség nélkül ez sem megy neki. A családtagok szerint viszont mindenképp el kellene fogadnunk, mert hitel nélkül venni egy ingatlant hatalmas dolog, főleg mert önerőre sem tudunk rendesen összegyújteni. A párom viszont az én véleményemen van, így nem fogadjuk el, de nem érti anyukám miért vagyok még én kiakadva rá. Szerintetek is inkább örülnöm kellene?
2019. okt. 23. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Nehogy elfogadd, nem te kellesz neki, csak az unoka.

A családtagok véleményét engedd el a füled mellett, nekik semmi közük hozzá.

2019. okt. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Savlekotő ***** válasza:
93%
Ne menj bele,hátsó szándék lesz biztos,és te szívod meg,milyen anya aki szarik a gyerekére?
2019. okt. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Az ajánlata természetesen nem önzetlen segítőkészségből ered, így tilos élni vele! Szolgáló kell neki, nem a még meg se született unoka. Egy életen át tartó háborúskodás venné kezdetét, ha elkövetnétek azt a hibát, hogy odaköltöztök.
2019. okt. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Csodálom, hogy egyáltalán szóba állsz vele :(
2019. okt. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
"így még külön sértő, mivel tudna segíteni, csak önzőség nélkül ez sem megy neki" Van még kérdés?
2019. okt. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonymousreview60 ***** válasza:
77%
Csak az unoka kell neki, nem te. Zsarolna vele. Két érdemi dolog van. A bonyolultabb: Lakást vesztek, eladjátok a vevőnek hitellel, és mentek amerre akartok. A tuti: Felejtsd el az egészet! A rokonokat is.
2019. okt. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Most majd lehet érzelmileg zsarolni fog, hogy nem lesz nagyija a gyereknek (mármint lesz de nem ő) meg stb. Ennek ne engedj!
2019. okt. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy kellene örülnöd, anyád egy számító lotyó, bocsánat a nyers kifejezésért. Ebben a helyzetben lelkiismeret-furdalás nélkül szakítanám meg vele a kapcsolatot - végleg. Garantáltan nem látná az unokát se. Pereljen csak láthatásért, nem fognak mellette dönteni, hiszen neked ott a bizonyíték, hogy már téged is faképnél hagyott egyszer.
2019. okt. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%
Micsoda cselszövés már megint. De szerintem se fogadd el. Te szülj albérletbe, ő meg járjon rosszul, kelljen neki utazásra, ékszerekre, luxusra költenie egy lakás árát. Hahaha, micsoda bosszú.
2019. okt. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10%

Nos nézd, balin is nyaralhatna abból a pénzből, de inkább neked adná. Szerintem nem egy sátáni kérés, hogy a majdani unokáját, ne csak évi kétszer lássa.

De nyilván te ismered, a te döntésed.

2019. okt. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!