Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elkényeztett egykeként mi...

Elkényeztett egykeként mi volt az, amit csak felnőttként sikerült nagy nehezen megtanulnod/megértened?

Figyelt kérdés

2019. okt. 23. 20:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
63%

Egyke vagyok , sosem voltam elkènyesztetve.. Sőt..

Ès abszolút nem vagyok egy önző ,arrogáns ember ahogy a sztereotipiák tartják az egykèkről. Ami talán hátrányom lehet az egykesèg miatt az az ,hogy nehezen barátkozom ,ès alakítok ki kapcsolatokat. Bár ez sem biztos ,hogy ez az egykesèg miatt van , mert pl legjobb barátnőmnek 2 tesója is van , mègis nehezen barátkozó tipus ő is .

2019. okt. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egyke vagyok, de már két háromtesós ismerősöm is mondta, hogy nem hasonlítok a viselkedésem szerint egy egykére.

De otthon talán nem ezt nyilatkozták volna. Anyu nagyon keményen dolgozott és vezette a háztartást mikor gyerek voltam, én egy fűszálat nem tettem otthon keresztbe és nekem állt feljebb, ha segíteni kellett. Gondoltam is, hogy nem hasonlítok anyura egyáltalán. Azután elkerültem otthonról és saját háztartásom lett és varázsütésre teljesen átvettem az anyutól látott mintát. Mindent úgy csinálok, ahogy ő csinálta otthon. Elég rémisztő, hiszen gyermekkoromban nem csináltam otthon semmit, ezután minden egyik pillanatról a másikra aktiválódott bennem, amint elköltöztem otthonról.

2019. okt. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 lowriderGirl válasza:
36%

Kedves egykék,


Senki nem kérte rajtatok számon, hogy elkényeztetettek vagytok-e, senki nem állította, hogy minden egyke az.


A kérdező (szerintem) inkább azokat az egykéket akarta megszólítani, akik tudják, vagy úgy érzik, hogy elkényeztették őket.

2019. nov. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!