Szerintetek ez normalis?

Figyelt kérdés
20 eves vagyok! Little-korban szenvedek(mozgasserult vagyok) és anyam egyszerűen kicsinal,tonkretette a gyerekkoromat az állandó eszosztasaval! Kezdjük ott,hogy pl a büdös életébe nem dolgozott mindig mas tartotta el ot, ennek dacara meg tolem is szokott penzt kerni.Tegnap ő csak siman kitalalta,hogy a két laptopra a telepítést én fogom kifizetni. Én mondtam,hogy az utóbbi időbe adtam 30 ezer ftot nekem sincs olyan sok penzem erre meg ő sértődött meg és kidobott úgy hogy meg a ruhaimat se adta ide. Azt hozzateszem,hogy o kap ram 90k tamogatast amiért semmit nem csinal mert boltba is én megyek.Szerencsere van baratnom,de őszintén csak én erzem azt,hogy az anyam érdemelte vna azt amit én kaptam?! Nagyon súlyos lelki problamaim vannak a mai napig,részben a betegsegem, részben a mutetek és persze a megalazottsag miatt. Erre ő meg a faszsagaival rátesz erre egy lapáttal és csak az eszt osztja,nekem vannak celjaim, az eletbe már 3 eve lassan edzek mindig elértem,hogy 50 cm-es karom legyen és szeretnek sajat céget és persze egy gyereket...de anyam miatt neha már úgy erzem feladom!
2019. okt. 26. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
El kell költözni. Sok mozgássérült él külön az anyjától.
2019. okt. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

"kap ram 90k tamogatast amiért semmit nem csinal"


Jaja. Kamuka

2019. okt. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]

Kedves masodik,ezt olvasd el

2019. okt. 26. 19:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Laptopra telepítésért miért kell fizetni? Linux.
2019. okt. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Ez egy petíció. Amit ráadásul egy nagyon egyszerű emberke irt, tele van helyesírási hibával. Továbbra se kap anyád rád 90e forintot.
2019. okt. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A gyerekkorodat hogyan tette tonkre? A little kor a cerebralis paresis, tehat agyi benultsag. Ez egy sokretu "betegseg", vannak a nagyon szerencsesek, mint te (ha 50-es a karod, es az anyad kirakhat, boltba mesz es itt irogatsz eleg ertelmesen) es a skala masik vegen mozgok vagyis nem mozgo teljesen benak es vagy szellemi fogyatekosok is.

A betegseg foleg a koraszzlotteket erinti vagy az agyverzeses babakat, ha anyad kicsit is szeretett akkor egeszen pici korodban csak fejlesztesekre, tornara hordott, otthon tornaztatott es talan annak koszonheto 1. jo allapotba kerultel es olyan lehetsz amilyen (ha kisbaba korban nincs fejlesztes kesobb sokkal nehezebben ernek el eredmenyeket) 2. Lett o kisse befordult (lelki nyomorek), aki aztan lehettenyleg teged csesztet az o elcseszett elete miatt.


Anyad nem tudom, hogyan kaphat utanad 90.000-et. Ez biztsan tobb tamogatas osszeadva, de ha felveszi az apolasi dijat, akkor mellette nem is dolgozhat normalis munkat. Vagy talan csak olyat, amit meg csak a szerencsesek talalnak.


Persze elhiszem, hogy alap esetben is idegesito lehet a sajat anyank, de ne add fel koncentralj a celjaidra, orulj a baratnodnek, annak hogy onalloan el tudsz menni a boltig es talan edesanyaddal is rendezni tudod a viszonyod.

2019. okt. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!