Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Állítólag egy szülő a legjobba...

Állítólag egy szülő a legjobbat akarja a gyerekének, nem?

Figyelt kérdés

Az van, hogy Anyám nem engedte, hogy abba a suliba járjak, ahova szeretnék. Így hát most már második éve, hogy oda járok. Utálom ezt az iskolát!


Csak azért kérdezem, mert mindig mindenki azt hajtogatja, hogy egy szülő a legjobbat akarja a gyerekének. De a szülő sokszor nem azt nézi, hogy a gyereknek mi a jó, hanem hogy neki mi a jó.



2019. nov. 4. 16:40
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Csak tudjátok a nagy színészek, akik tényleg már letettek valamit az asztalra, azok gyerekként kezdték a színészetet. Sokan kisgyerekként. Nem felnőttként.


Igen, a legjobbat akarja nekem... hát persze. Engem nem érdekel a közgáz. Nem szeretem azt az iskolát, és azt sem, amit tanítanak.

2019. nov. 4. 18:42
 12/28 anonim ***** válasza:
69%
Igen, van olyan színész is, de a többség nem. Olvass el pár frissen végzett színművészítissel interjőt, a többség kb. szakközepes korában kezdte el a színészetet tanulni helyi színjátszókörökben, nem kicsi gyerekként és nem specializált suliban. És ez nyers lesz, de ha tényleg van tehetséged hozzá, egy gimis korban színjátszókörben szerzett tapasztalat és ha mellette KÉSZÜLSZ, elég kell, hogy legyen. Megette a fene az egészet, ha specializált suli KELL ahhoz, hogy elég jó légy.
2019. nov. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
58%
Közgazdászból nagyon sok van!
2019. nov. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
61%
Önjelölt színészből is, akik azt hiszik tehetségesek.
2019. nov. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Én azért adnék egy esélyt a dolognak. Elvégzed, szerencsét próbálsz, max ha nem jön be, elmész egyetemre. Én meg ott leszek mint szülő, és akár így, akár úgy legyen, támogatlak. Mit veszítesz? Max pár évet, mert úgyis vagy bejön a dolog, vagy nem. Rengeteg nyugat-európai fiatal eleve kihagy pár évet az egyetem előtt, utazgatnak, nyelvet tanulnak, gondolkodnak mik is akarnak lenni. Ennyi belefér az életbe, meg abba, hogy ne én legyek a szülő, akit utáljon a saját gyermeke.
2019. nov. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
17%
Mit veszíthet? A szülő azt hogy még tovább kell eltartania valakit, mert az a hobbijának óhajt élni, józan ész nélkül.
2019. nov. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
44%
Amúgy vicces hogy valaki, aki utál tanulni, olyan pályára menne ahol a ku.rva kemény munka mellett ÖRÖKKÉ tanulni kell.
2019. nov. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
79%

,,Mit veszíthet? A szülő azt hogy még tovább kell eltartania valakit, mert az a hobbijának óhajt élni, józan ész nélkül."


Sose értettem azokat, akik egy gyerekben csak egy még eltartandó piócát látnak, akit minél hamarabb le kell passzolni...Szörnyű.

2019. nov. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem meg az szörnyű, hogy egyesek azt hiszik: a szülő köteles örökre alárendelni a saját életét az ő kényelmüknek.
2019. nov. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
61%

16-os

Csak irigy,hogy neki nem jött össze semmi.

2019. nov. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!