Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan engeszteljem ki anyát?

Hogyan engeszteljem ki anyát?

Figyelt kérdés
Anya leküldött másfél órája a boltba, hogy vegyek hamburgerhúst. Sajnos elfelejtettem a telefonomat magammal vinni (mindig magammal viszem, vele alszom és élek de most elfelejtettem). Sajnos most fokozzák le az Interspart sima kis Spar-rá, ezért nem igazán van most semmi benne. Anya mondta, hogy a mélyhűtőknél szerezzek be egy 1 kg-os hamburgerhúst, viszont sajnos nem volt, vagy 10-szer végignéztem az összes mélyhűtőt. Ezért megkérdeztem 4 ott dolgozót is, de mind azt mondták, hogy nincs, egy alternatíva van, 1000 ft-ért 25 dekás szürkemarha hamburgerhús. Most ilyenkor nem tudtm döntei, mert: A, vagy hozok ilyenbőól kettőt de akkor 2000 ft-ért vettem fél kiló húst ami nagyon drága és rossz az anyagi helyzetünk, veszekedés lesz belőle, vagy B, nem hozok semmit és anyám azért fog veszekedni, mert ő most mást nem akart enni ma, mint hamburgert, hozott hozzá nagy hamburgerzsömlét meg minden jót bele. Szóval megvettem. Amikor hazaértem, úgy elkezdett veszekedni velem majdnem 1 órán át, üvöltözött velem, csapkodta a fejét a falba, hogy "mekkora egy marha gyereket nevelt, biztos vak voltam, tuti, hogy van 1 kilós hús, ha bemenne most a boltba, biztos lenne, a sok számítógép miatt vagyok ennyire életképtelen, ugorjak ki az ablakon, a társadalom jobban fog járni nélkülem, éhen fogunk halni hónap végére, a telefonomat ki is dobhatom a kukába ha nem viszed magaddal", és hasonló szépeket mondott. Az egész panel tőle és tőlem zengett, hogy üvöltve próbálom elmagyarázni neki, hogy nem volt és nem tudtam mit tegyek. Kuporgott a sarokban és sírt szegény, szidta a világot, nagyon beletiportam a lelkébe. Tudom, hogy egy hülyehús miatt nem dől össze a világ, de én összedöntöttem az ő lelki világát, mert ő tökéletes péntek estét akart. Majd üvöltve, de végül elkezdte sütni azt a 4 darab pici húst. Igen, életképtelen vagyok, semmi érzékem nincs amúgy a való világhoz, fogalmam nem volt mi a legjobb alternatíva ha nincs hamburgerhús. Hogyan engeszteljem ki anyát? 20/f

2019. nov. 8. 18:21
1 2
 11/14 Savlekotő ***** válasza:
78%
Leírnám mi kéne neki,de nem publikus.. Mielőbb menekülj onnan,idegbeteg frusztrált..
2019. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Biztosan csak nagyon rossz napja volt, nem ellened irányult, de próbálj meg vele beszélni arról miért borult így ki!
2019. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Bocsánat az offolásért, de melyik Interspar alakul át?
2019. nov. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Metionin ***** válasza:
Legközelebb menj át másik boltba, anyukádnak meg mondd meg hogy menjen nyugodtan és nézze meg hogy nem volt. Ettől függetlenül nem, nem normális e a hiszti, anyád csak valami más miatti feszültségét vezeti le rajtad. Az enyém is csinálta, volt hogy azért üvöltött fél napot mert hazafelé jövet a teszkóból hoznom kellett volna akciós vajkrémet de már elfogyott mire mentem és másikat vittem. Hogy hogyne lenne mikor ő látta az akciós újságban :D Ő a klimax idején kezdett el ilyen hisztiket levágni, sanszos hogy a tied is ott tart.
2019. nov. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!