Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ki hívhatom csendháborításért...

Ki hívhatom csendháborításért a rendőröket a saját családotomra?

Figyelt kérdés
Igen-igen, megint én. Tudom itt már mindenki elkönyvelt kamus takonypócnak, kamu kérdéseket feltevőnek (amikor sajnos halál komoly) mert már az öt kérdést is írtam ki a neveletlen 10 éves húgomról a panelból, és az idegbeteg anyámról. Viszont nem tudok egyszerűen máshonnan segítséget kérni. Tehát még mindig nincs semmi megoldás és azon gondolkodtam, hogy este 10 után csendháborításért ki hívhatom-e a rendőrséget névtelenül? A szomszédok szerintem már ideösszeroppanást kaptak itt a panelban, de fél órája húgom tör-zúz, ordít, visít. Kész sátánként viselkedik. Szerintem simán átlép ez a dührohama este 10 utánra. Ha úgy teszek, mintha szomszéd lennék és magunkra hívom a rendőrséget, mert túl hangosak vagyunk (mondjuk ez már egy jó ideje így működik itthon, de a mai hisztije felülmúlta eddigi mindegyiket) akkor kijönnek a rendőrök és ráijesztenek anyámra és húgomra? És nem kérem, hogy kamu a story, mert nagyon sok dolgom lenne ez helyett, és nem írnék ki éjszaka ilyen kérdéseket unalmamba, hanem tanulnék gőz erővel, de egyszerűen nem tudok tőlük, már tényleg tikkel a szemem és rángatózok, már a kezemben a telefon. Ki hívhatom a rendőröket?

2019. nov. 11. 22:04
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam: családomra* A helyesírást ne nézzétek, Kész ideg vagyok, írni is alig tudok.
2019. nov. 11. 22:05
 2/33 anonim ***** válasza:
92%
Igen nyugodtan nem lesz bajod belole
2019. nov. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
93%
Igen! Számolj be, hogy alakult az úgy!
2019. nov. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 Gorgonzola válasza:
6%
Technikailag lehetséges lenne, de nem éri meg. Egyrészt szerintem neked is kínos lenne, ha bekopogna a rendőrség. Másrészt a csendháborítás elég szubjektív, valószínűleg úgysem csinálnának semmit.
2019. nov. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, akkor legközelebb kihívom őket, ahogy hallom most már kezd egy picit jobb lenni az ügy, a nagy kitombolás után már csak az ágyban veszekszik anyával, szóval elkezdett csöndesedni szerencsére :D De ahogy megyünk péntek felé, annál tovább szokott őrjöngeni, van, hogy csütörtök este fél 12-ig is elhúzodik egy-egy hiszti :( De amikor üti az óra a 10-et és megy a hiszti, egyből hívom a rendőröket és beszámolok.
2019. nov. 11. 22:18
 6/33 anonim ***** válasza:
96%

Csak kérdezem. Ha ennyire hangos, problémás a húgod, miért nincs egy szomszéd sem aki hívná a rendőrséget? Éltem panelban, szinte az is áthallakszik ha a szomszéd elfingja magát, akkor egy tombolást miért viselnek el? Én nem viselném el ha rendszeres lenne.

Arról nem is beszélve, hogy ez már orvosi eset amit a húgod művel.

2019. nov. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Nem egy pesti szupervékonyfalas panelban lakunk szerencsére. Az első emeleten lakunk, direkt iylen elhagyatottabb részt néztünk ki, mert egyedül csak a felső szomszédot lehet hallani, mert a két szintbeli szomszédunkból az egyik egy 60+-os nő, aki igazából nagyon ingorálja a dolgokat, megy nála a TV folyamatosan ha itthon van és az elnyomja a hangoskodásunkat, a másik szomszéd pedig ritkán jár haza, mert Németországban él, ide csak 3 hetente jár vissza hétvégére. A felső szomszéd pedig egy prostituált, folyton lehet hallani, hogy felcsináltatja magát, szóval ő inkább csöndben van. És hát orvosi eset, de csak itthon csinálja, szóval rajtunk kívül senki sem tud róla közvetlen környezetünkben.
2019. nov. 11. 22:31
 8/33 Magic ***** válasza:
75%
#6 Eltérôek a panelek. Nálunk pl ritka hogy áthallatszik bármi is
2019. nov. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
85%
Menj át a felső szomszédhoz,majd megnyugtat!
2019. nov. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 Savlekotő ***** válasza:
89%
Már rég rátok hívták volna a gyámügyet rendőrséget.. Ki hívhatod de lószart nemér,mert a dolog igy marad anyád alkalmatlan nevelni,a hugod meg kezelésre szorul..
2019. nov. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!