Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nagyon beteg, nehezen...

Anyám nagyon beteg, nehezen tudom kezelni, segítenének?

Figyelt kérdés
Anyám második hónapja van kórházban, hol jobban hol rosszabbul... Egy strokja volt nyaki ütőér elzarodas miatt, műtötték de osszeugrott az ér, most megint, de második műtét előtt gyakorlatilag nem tudott beszélni, jobb oldala lebenult teljesen... Tegnap műtötték, némi javulás van,de most sem tud beszélni.... Várni kéne, legalább 1 hetet hátha fog tudni beszélni, de én ezt az egész helyzetet nehezen kezelem... Éjszaka felkelek, sírok, anyám halála/helyzete kattog a fejemben... Napközben munka, ráadásul lakasvasarlas közepén vagyunk stb. Mellette mozdonyvezető vagyok, saját magamon érzem hogy szakadok össze a lelki teher alatt. Stresszesnek nem érzem magam, de kb 3 doboz cigi/nap. Innen is gondolom hogy valami már nincs rendben. Mindig azt várom anyám mikor lesz jobban, hogy látja majd az unokáját, vagy hogy az új házba költöztünk... Sokat mondogatta az unokát, stb. Egyszerűen nem tudom legyőzni az egészet, valamint nehezen tudom kezelni az érzelmeim főleg egyedül.

2019. nov. 15. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Emberke, most azonnal tessék megkeresni egy pszichológust. Holnpa nem jó, mert szombat van, de hétfőn legkésőbb.


Anyukád valószínűleg hamarosan távozik az élők sorából, mert eljött az ideje. De neked élned kell, és ha ilyen idegbeteg vagy miatta - ami érthető! -, akkor nappal hogyan dolgozol? Hogyan lehet rád bízni 2000 ember életét mozdonyvezetőként?


Az élők sorsa az, hogy meghalnak, ha eljön az idejük. Nyugi és tessék segítséget keresni! Hétvégén van kékszámos ügyelet is, segélyhívó. És vigyázz magadra!

2019. nov. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nappal nincs baj... Akkor van baj mikor egyedül vagyok.
2019. nov. 15. 17:30
 3/10 A kérdező kommentje:
Valamint táppénz van, de ha elmegyek akkor még csak örlődök, mert nincs mivel lefoglalni magam....
2019. nov. 15. 17:31
 4/10 Kandelakuku ***** válasza:
63%
Házvásárlás, gyerek stb. Akkor hol az asszony? Miért nem segít átvészelni? Miért nincs melletted ebben a nehéz időszakban? Hol van?
2019. nov. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A cigi semmit sem old meg,hogy ennyit szivsz.Parancsolj az akaratodnak.Az anyud bizz benne,hogy rendbe fog jönni.Gyógyulást neki!
2019. nov. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Apukámnak KETTŐ(!) sztrókja volt 65 és 67 évesen, akkor megműtötték. Több mint félév kellett a rehabilitációhoz.

Rá 20 évre halt meg.

Ne temesd még anyukádat, lehet ebből még gyógyulás is!

Ha mégis bekövetkezne, hogy elmegy azt meg kell tudni tanulni kezelni!

Betegállományba kellene menned egy időre és tényleg pszichológushoz járni, mert emberéletek vannak rád bízva!

2019. nov. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ha dekoncentraltsag eluralkodik rajtam akkor táppénz... Mert érzem mikor van már az hogy nem megy.
2019. nov. 15. 18:59
 8/10 A kérdező kommentje:
Kollégám pl gázolás után 20 kilót fogyott, otthagyta az egészet, a másik meg benezett egy jelzőt és meghurcolták rendőrség stb... Mindezt úgy hogy 2 éve vezetünk a tanfolyamból (9fő) F. szom ebbe a lelki dolgokba, nem gondoltam volna hogy engem is megtalál.
2019. nov. 15. 19:04
 9/10 anonim ***** válasza:

Menj pszichologushoz, már 1-2 alkalom is tud segíteni..

Ez egy teljesen természetes, és normális dolog ahogy megéled, nagyon nehéz hogy nem tudod befolyásolni, es azt sem tudod mi.lesz a vége...

Bizakodj, hogy sikerülni fog neki, de akkor tudsz segíteni majd neki, ha a szemedben látja, hogy bizol, ehhez viszont kell neked egy kis támogatás...

A youtube.on is vannak pszichologusi előadások, nekem sokat segitenek, amikor nehezebb élethelyzetbe kerülök.. keress rá..

Kitartást kívánok! Anyukádnak jobbulást!

2019. nov. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem kell pszichológus. Teljesen természetes, hogy ezen kattog az agyad.

Mondjuk azt én sem értem, hol van a párod a történetben? Beszélgetnie kéne veled.

Ne temesd anyukád hiszen még él. Bízz benne és az orvosokban. Ha el kell mennie, úgy is el fog. Látogasd, beszélj hozzá.


Anyukám 2 évig küzdött a tüdőrákkal. Tehát tudom milyen rossz ez.

Tarts ki, anyukád sem szeretné ha összeomlanál.

2019. nov. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!