Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek pszichopata...

Szerintetek pszichopata (beteg) jelekre utal, ha egy anya hetekig nem érdeklődik a gyereke iránt, hogy nem eszik semmit (tudja is)? Illetve nem támogatja semmiben, és egy tárgyat is fontosabbnak tart tőle viszont a másik gyerekét szereti?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó, de hallottam ezt a megtörtént esetet (elvileg ez semmi ahhoz képest, amit tett az anya), szóval kíváncsi vagyok, hogy ti mit gondoltok erről.

2019. okt. 9. 12:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem pszichopata. Sajnos gyakori, hogy a szülő az egyik gyerekét nagyon szereti, a másik meg mintha nem is létezne.
2019. okt. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Ha KONKRÉTAN írnál tényeket, akkor lehetne válaszolni a kérdésedre, így legfeljebb az anyát lehetne szidni a kérdés megfogalmazása alapján.
2019. okt. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem.A pszichopata ember egocentrikus csak és kizárolag a saját céljai elérése és saját maga érdeklik. Mondhatni, hogy a pszichopata nem érez, egy teljesen érzelemmentes személy. Szerintem ehhez a gyerekéhez valamilyen oknál fogva egyáltalán nem kötődik. Ez lehet amiatt mert nem akarta őt, valami történt a terhesség alatt, vagy a szülésnél.
2019. okt. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Hetekig nem evett a gyerek semmit? Akkor gondolom meg is halt és ez bűncselekmény.
2019. okt. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

"hallottam ezt a megtörtént esetet"


Nem kell mindent elhinni, amit hallasz, kizárt dolog, hogy egy gyerek hetek semmit ne egyen.

2019. okt. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Meg azt se irtad le, hany eves a gyerek. Mondjuk 2 eves vagy 16? Ha 16, akkor remelhetoleg nem hal ehen attol, ha anyukaja nem teszi eleje az etelt.
2019. okt. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%
Nem kell, hogy pszichopata legyen ehhez a viselkedéshez, pont elég az, ha nem szereti a gyerekét. Ez pedig gyakoribb, mint gondolnád és ezer oka lehet. Engem sem szerettek a szüleim, túl lehet rajta jutni.
2019. okt. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%

A pszichopátiának ehhez semmi köze.

Sajnos van ilyen, aki kivételezik az egyik gyerekével, a másik meg nem érdekli.

2019. okt. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%

A gyerek mással él? Vagy hogy nem érdeklődik felőle?

Nem evett semmit a gyerek? Akivel él, az sem ad neki enni?

Milyen tárgyat tart fontosabbnak???

2019. okt. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
43%

Dehogy pszichopata...

Szimplán jobban szereti az egyiket mint a másikat.

2019. okt. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!