Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A gyerekem apja egy filért...

A gyerekem apja egy filért nem ad a kicsinek nemis látogatja . A bíróság ilyenkor mit tesz?

Figyelt kérdés
Teljesen kivagyok borulva még egy ilyen patkány férfi nincs a földön 😖semmiben soha nem segitett . Hogy létezhet ekkor patkány emberbe😝
2019. nov. 27. 21:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a gyereked?
2019. nov. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%

Akkor nem volt patkány, amikor dugni kellett?


Ha a bíróság megítéli, akkor fizetni gog vagy letilzjàk a fizezéséből

2019. nov. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Mióta nem ad?
2019. nov. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
48%

Ezért nem kell senkinek sem szülni akarata ellenére.

Annál nagyobb patkányság ugyanis nincs.

Ez nem jött össze, így jártál.

2019. nov. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

Személyeskedés helyett tényeket.

Milyen a jogi kapcsolat?

Ő az apa? Ez megállapított?

Hány éves a gyerek?

Neked milyen kerested van?

Neki milyen keresete van?

Volt-e válás?

Együtt éltek? Éltetek?


Le kéne higgadni, mert hisztis embereknek nem segít senki.

Kétségbeesés nagyon rossz dolog, de olyan infó kell, amiből lehet használható segítséget alkotni. És a patkány szó, mint infó nem segít.

2019. nov. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

Bemész a bíróságra,és elmondod,hogy a gyerek apja nem fizeti neked a gyerektartást. Gondolom,mikor külön mentetek,te ezt igényelted bírósági úton. Ha mégsem,akkor most tedd meg.

Ezután adnak az apának fél évet,hogy rendezze a tartozását. Ha addig sem történik változás,akkor megelőlegezi neked az állam,ami igaz,nem nagy összeg,de arra elég,hogy ezzel a patkánnyal kapcsolatban maradj.

Én is elvált anya vagyok,de ha így beszélnék a gyerekem apjáról,akkor inkább lemondanék arról a havi pár ezer forintról,csak az életbe többet ne lássam. Az csak hab a tortán,hogy nem is érdekli a saját gyereke.

2019. nov. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
44%

Az én 5 évesem apja sem fizet és nem látogatja.


Mikor dugni kellett bszott gumit huzni, pedig kértem(nemibetegsegtol tartva) en gyogyszert szedtem, el sem elvezett. aztan kesobb derult ki hogy patkany, de sosem terveztem komolyra szóval nem érdekelt. Aztán jött hogy terhes vagyok, abortuszpárti, de ha az ember érzi, hogy fejlődik benne valami, ami tőle függ, akkor nem szedi ki magából megszakítva a fejlődését. Nekem lelkileg nem ment az abortusz.


A pasi dolga, hogy bevédje a spermáját, ha nem akar gyereket, nem a nőé. A nő a védekezés során csak a saját méhéért felelős, az ő dolga meggátolni a saját érdekében, hogy ott baba legyen. Ha a védekezése megbukik, a saját hibája és csak a saját érdekét sérti.


A pasi dolga a spermái fékentartása, ezt nem ruházhatja át másra, megbeszélés nélkül pláne nem.


A gonosz pasi teherbeejtett dolog pont akkora marhaság, mint a gonosz nő gyereket csinál nekem. Mindenki csak a saját testéért felelős, a pasi ne engedje szabadon a spermáit, ha nem akar gyereket, a nő meg védje be a saját méhét.


És azt is el kell fogadni, hogy két védekezésből is lehet gyerek, ha mindkettőjébe hiba csúszik!

2019. nov. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%

Bezzeg akkor nem volt patkány amikor pucu kellett tőle..

Inkább írd le a körülményeket.

Gyermek kora? Övé a gyerek? Dolgozik bejelentett munkahelyen? Voltál már bíróságon?

Menj be és rendezd, hogy kaphass gyerektartást. Kötelessége fizetni ha van bejelentett munkahelye!!

2019. nov. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
18%

Ne aggódj annyira! A bíróság elintézi! Ha később is, de megfogod kapni azt a gyerektartást, mert eddig is és most és ezután is anya+gyerekpárti az ítéletek többsége... Ha nem fizet önként, akkor a bíróság fogja levonatni és utaltatni a cége által neked. Mondjuk ha nincs munkája vagy feketén dolgozik, akkor az sz.r ügy.


Egyébként meg jól gondolkodnak, akik előttem szóltak, hogy nem kellett volna összecsinálnod azzal a patkánnyal a pucut…

Mért feküdtél le vele, ha tudtad, nem akar gyereket. Vag ynem tudtad? Meg kellett volna beszélnetek, vagy nem széttenned a lábad! Ja vagy akart, csak "elromlott" a kapcsolat? Vigyázni kellett volna rá, jobban megismerni a másikat, és alkalmazkodni, stb. És idejében szakítani, ha nem működött, nem a gyerektől várni a csodát....!


Nekem elváltak a szüleim, pereskedett anyám is a gyerektartásért, ami amúgy édeskevés volt, de mindegy. Apám így sosem volt. Anyám nevelt... Hát mit mondjak nem egy anyukák gyöngye, idővel meg is értettem, miért lett elege apámnak belőle... Egyszerűen csak neki lehet igaza, mindennek úgy kell lennie,ahogy ő akarja, ami nem úgy megy, azt kritizálja, stb. De azt hiszi magáról, ő a jó, a tökéletes, és még sajnáltatta is magát, mikor "elhagyta a férje". Csak én tudom mennyire stresszes vele élni. Apám sem járt a végére a kapcsolatuk elején, hogy jó lesz-e nekik együtt, sajnos előbb összehoztak engem...

2019. nov. 28. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
27%
Igen, általában MINDEN elvált nő ezt mondja, hogy a gyerek apja nem fizet semmit.
2019. nov. 28. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!