Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan szülő, akinek...

Van itt olyan szülő, akinek öngyilkos lett a gyereke?

Figyelt kérdés

A nagyobbik fiam lett öngyilkos 5 éve ezen a napon (25 éves volt), sajnos az ünnepi időszakot nem igazán könnyű átvészelni sírás nélkül.


Ha van itt olyan szülő, aki hasonló helyzetbe van, és szeretne róla mesélni, akkor megírhatja!


Köszönöm.


2019. dec. 16. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Istenem! Olvasni is szörnyű. Őszinte részvétem. Remélem, nem egyedül kell karácsonyoznod...
2019. dec. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Nem szülő vagyok. 22 éves jó barát lett öngyilkos, napi kapcsolatban voltunk. Azon kívül, hogy elkeseredett volt egy baleset és szakítás miatt, semmi előjele nem volt.
2019. dec. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

szia, nekem egy volt osztàlytàrsam lett az. Nekünk azt mondtàk, hogy baleset történt, de olyan helyen dolgozom, hogy tudtam, hogy öngyilkos lett. Kívülàllòként furcsa megélni, hogy egy okos, tehetséges fiatal felnőtt eldobja az életét. Talàn a legszomorùbb, hogy ùgy érezhette valòban ez a megoldàs. Szerintem ilyenkor az ember nem tud gondolkozni, beszűkül a tudata, és csak azt làtja maga előtt, hogy mi minden rossz.


Remélem én is, hogy nem vagy egyedül, tudsz ròla kivel beszélni. Őszinte részvétem. Pròbàlj meg a jò dolgokra emlékezni, hiszen biztosan ő is ezt szeretné, ha azt làtnà, hogy boldog vagy, minthogy szomorù, bàrmit is tett. Biztos vagyok benn :) Ő mindig ott lesz veled :) A szeretet sosem mùlik el! :)

2019. dec. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!