Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet védekezni egy...

Hogy lehet védekezni egy olyan szülő ellen akinek az a célja, hogy öngyilkos legyek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen tényleg arra megy anyám, hogy megöljem magam, annyit bánt engem.
2014. nov. 19. 09:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Pakolj, hagyd ott, és éld a saját életed. Akarjon, amit akar, szarj bele!
2014. nov. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Úgy-úgy, pontosan! Ahogy az első írja. Vagy pedig készítsd ki azzal hogy semmibe veszed a "kedves" igyekezetét...
2014. nov. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%
Vedd el azokat a felületeket ahol tudott veled érintkezni. Nincs közös vacsora, nincs olyan helyen tartózkodás, ahova odajöhet, hazaérsz, ajtón be, szobádba be, kulcs ráfordít. Moss magadra, gyűjtsd be a dolgaidat, nincs információ rólad. Kérdez, nincs válasz. Mond vmit, nem reagálni. Érzelmeket ne mutass felé. Hamar elkezd jutalmazni, meg édesgetni, de ne dőlj be, csak csel hogy reagálj, hogy nyílj meg, hogy bánthasson. Zárd ki, ha tudsz, lépj le.
2014. nov. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
1-2-3 jó. De egyszer, amikor nyugodt, kérdezd meg: kedves édesanyám, szeretnéd, ha nem én lennék ? ?
2014. nov. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%

Nem értem miért akartok minden gyereket elzavarni otthonról, ennyi kis inforáció alapján.

Van egy bizonyos kor, amikor a gyerek úgy érzi, hogy mindenki csak bántani akarja, az egész világ ellene van és az össze felnőtt hülye.

Nekem is volt ilyen időszakom 14-16 éves koromban, amikor azt gondoltam a szüleim mindig rosszat akarnak nekem.

Persze így utolag visszagondolva ez nevetséges, de akkor halál komolyan úgy éreztem.

Szóval attól, hogy egy gyerek ezt írja, simán lehet normális családja és élete.

2014. nov. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

haha, hát nem vagyok már gyerek.


Igen számtalanszor elmondja, megbánta azt, hogy megszült és jobb lenne ha én nem is lennék.

2014. nov. 19. 10:22
 7/19 anonim ***** válasza:
34%
Mit tettél, hogy ezt mondta? Ne monnd, hogy csak úgy egyszer elkezdte ezt mondani. Szóval mi történt?
2014. nov. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
6 -ebben az esetben valóban mindent meg kell tenned, hogy távol legyél tőle, akár úgy, hogy ne is tudja, hol vagy. Nem érdemli meg. Te pedig kezdd el alakítani önállóan az életed: keress olyan embereket, akik örülnek, hogy élsz, hogy vagy.
2014. nov. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hát nem tettem én semmit, minden veszekedés esetén ezt mondja meg mindig jön belém stb.. ma pl azért jött belém mert nem dolgozok, pedig eltartom magam mert van félretett/örökölt pénzem. ő nem is velem lakik, csak most éppen hazacuccolt megint mert összeveszett a pasijával, egyedül lakom, csak a fél ház az ővé így nem dobhatom ki. és amikor itthon van mindig bánt meg sérteget, dolgozni meg VIDÉKEN alapból szar, egyetem mellett meg olyan munkát találni ami a kettő nem üti egymást az lehetetlen.
2014. nov. 19. 10:36
 10/19 A kérdező kommentje:
de ezt például nem fogja fel épp ésszel, képtelen rá. nem fogja fel, hogy nem tudok bevállalni valami három műszakos napi 8 órás robot munkát egy gyárba úgy hogy mellette egyetemre járok.
2014. nov. 19. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!