Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg anyámat?

Hogyan győzzem meg anyámat?

Figyelt kérdés
A telefonomra (2018 nyáron kaptam) véletlenül ráültem, és a sarka elég nagy részen betört. Ma mutattam meg anyámnak, mondta hogy NEM VESZ új telefont mert ugyanez lesz vele és felesleges. Neki 2 telefonja van, összértékük kb 220.000 forint volt amikor vette őket. Flip tokban hordja, a sarkuk karcos és kopott, de azt mondja hogy az semmiség. Az egyik telefon süket, ha nincs kihangosítva hívás közben, szinte semmit sem hallani. De erre is azt mondja hogy semmiség. Mit tegyek? 25 euro-val be tudok szállni,azt ünnepekre kaptam, suli melletti munka még 1 év.

2019. dec. 26. 19:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Telefon használható? Probléma megoldva. Amíg működik nem kell új. Legközelebb jobban vigyázol rá.
2019. dec. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Miről akarod meggyőzni?
2019. dec. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%

Sehogy. Neked ahhoz semmi közöd, hogy ő hány darab és milyen telefont vett MAGÁNAK, a SAJÁT pénzéből.


Gondolom neked sem 20 ezer forintos telefonod van, és nem is ilyen értékben akarnál újat.


Egy tök új telefonod volt, nem vigyáztál rá, ezért tört be. Én se vennék neked újat. Használni tudod és pont. Máris új telefonért sírnál, így legalább megtanulod, hogy vigyázni kell a dolgaidra, vagy pedig azt, hogy mennyit kell dolgozni egy telefonért.

2019. dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Én is mondtam neki hogy ameddig jó addig használom, de mi lesz ha ez besz*rik? Azt mondta hogy akkor sem kapok újat.
2019. dec. 26. 19:36
 5/25 anonim ***** válasza:
89%

25 euró?😂😂😂😂

Bocsi, lehet, hogy fiatal vagy, és még nem érted a pénz értékét, de 25 euró az kb 7500 -8000 forint. Egy új telefon minimum 40.000 forintnál kezdődik, a határ a csillagos ég. Szerinted a kis 8000 forintot mennyit tesz hozzá pláne így karácsony után?

Attól, mert betört, még használható,így jártál.

2019. dec. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
A telefonom 30.000 forint volt,én 15-20 ezres kategóriában gondolkodtam
2019. dec. 26. 19:38
 7/25 A kérdező kommentje:
Képzeld tudom hogy mennyi 25 euró,de azért jobb mint a semmi, vagy esetleg tévedek?
2019. dec. 26. 19:39
 8/25 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem, hogy ha neked kéne új telefon, akkor miért kezded el magyarázni, hogy az anyádéi mennyire karcosak meg kopottak. Mindegy, azt sem értem igazából, hogy hogyan lehet egy telefonra ráülni. A lényeg, hogy én sem vennék neked új telefont másfél év után, főleg ha még használható is. Ha nem használható, akkor kapnál újat, de az biztos, hogy a lehető legolcsóbb modell lenne. Vigyázni kell a dolgaidra, ezt meg kell tanulni.
2019. dec. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
72%
Nem, nem jobb. 8000 forintért nem veszel telefont, anyukád meg mindenbizonnyal nem engedheti meg magának, hogy másikat vegyen, vagy csak nevelő célzattal nem vesz másikat. Én is szeretnék saját házat, de ha csak háromszázezrem van, nem kapok érte házat. Tanulj meg vigyázni a dolgaidra, az élet sem így működik..
2019. dec. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Rokonok jöttek, kabátok az ágyra stb. Unokatesókkal szobában, kisgyerekkel játszani kell, nem találtam a telefonom, le volt némítva, szomorúan látva hogy nincs meg, lehuppantam az ágyra, és hallottam egy reccsenést. A telefon volt az
2019. dec. 26. 19:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!