Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg anyámat,...

Hogyan győzzem meg anyámat, hogy szilveszterkor a barátomnál aludjak?

Figyelt kérdés

1 éve vagyok együtt a barátommal, jan 19-én leszek 18. Tavaly sem engedte, eljött értem (fél1 után) mondván hogy nem házasság, nem vagyok rib..c, nem kell ez nekem és a szüleit is zavarni fogom. (azzal hogy a szobájában tv-t nézünk, éjfélkor meg az udvarban tűzijátékot.) Hallani sem akar róla hogy beszéljen a szüleivel telefonon, mert neki ez egy erős meggyőződése, hogy amíg nem házasodtam vele össze addig nem aludhatok ott.

Hogy győzzem meg?


2015. dec. 15. 17:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
Mondd meg neki,hogy a f@asz nappal is feláll,nem kell hozzá együtt aludni!Komolyan!Ettől észhez tér!
2015. dec. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
42%
igen szex lehet nappal is.
2015. dec. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Ha azt mondod neki hogy akàr du 3kor is lehet valami, holnaptól tuti du 2re jàrsz haza :D
2015. dec. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
38%
Miért nem mentek buliba? Ennyi idősen tuti nem otthon ültem anyámékkal szilveszterkor.
2015. dec. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Clay Morrow ***** válasza:
51%

Előző!

Mert ugye egy buliban sokkal jobb d*gni, nem?

És mi van ha valaki a családjával tölti a szilvesztert? Én mióta tudom magam velük tartom, és nem azért, mert nem lenne hova mennem.


Ha édesanyád nem akarja és olyan, mint az enyém, akkor soha az életbe nem fogod meggyőzni, nyaggathatod éjjel nappal akkor sem..

2015. dec. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
43%

pedig a kapcsolat fontos része a szex.

akár ha nem jók a srác méretei (pl túl nagy és fáj emiatt) akkor máris bukott az alig várt házasságotok.

ráadásul meg is kell tanulni élvezni az együttlétet, és mégis mitől lesz tapasztalatod???

döbbenetesnek találom anyukád nézeteit.

(egy másik anyuka)

2015. dec. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 MrPifta ***** válasza:
45%
"elmentem, majd jövök, csá" Nem kell engedély...
2015. dec. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
47%

"Mondd meg neki,hogy a f@asz nappal is feláll,nem kell hozzá együtt aludni!Komolyan!Ettől észhez tér!"


"Mit nem mondasz kislányom? Hát, te sem éjjel készültél. De mindegy is, ha nappal megvolt, minek is éjszaka? ;) Megárt a jóból vigyázz! Nem alszol ott, mert azt mondtam. Ha tiszteletlen vagy velünk, akkor amint betöltötted a 18-at, akár a barátodhoz is költözhetsz! Mi levesszük a kezünket rólad. De aztán nehogy azt hidd, hogy visszafogadunk, ha mégse úgy alakultak a dolgaid, mint vártad!"

- csak elképzeltem, mit mondhatnának a szülei

2015. dec. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 szamo77db ***** válasza:
30%
Kár, hogy ilyen csúnyán beleavatkoznak az életedbe a szüleid. Pláne így, hogy gyakorlatilag 18 vagy. Az jobb lenne nekik, ha egy plaza nyilvános WC-jében történne meg? Közben meg hallani sajnos olyat, hogy a 13 éves kislány abortuszra megy. Te szépen kivártad az időt, uralkodtál magadon. Ha most a barátoddal úgy érzitek, hogy ennek is eljött az ideje, nem kéne így belegázolni a szüleidnek. Kérdezd már meg tőlük, hogy őket a gólya hozta?
2015. dec. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%
Szakadjatok már le a dugásról, nagyon jól tudja az anyja, hogy a kicsi lánya tapasztalt szexpartner. Itt az ottalvást nem engedi neki, nem a szextől félti.
2015. dec. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!