Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mivan akkor ha az apa soha...

Mivan akkor ha az apa soha nem fizetett gyerektartást a babára miota megszületett 10 honapja? Nemis látogatja a babát

Figyelt kérdés
Beadtam a biroságra több mint fél éve de még semmi!!!
2020. jan. 3. 16:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
55%
"akkor az apa kezdetben ott volt a gyerekkel, csak utána rájött, hogy az felelöség meg nehézség és lelépett!" - und? Ennek mi köze ahhoz, hogy akarta-e vagy nem?
2020. jan. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
57%
Pedig igazuk van a kérdezőt támadóknak. Ha gyerek születés óta nem látogatja, és nem fizet gyerektartást, akkor az a kapcsolat nem akkor romlott el mikor a gyerek megszületett. Így pedig igenis a kérdező vállalta ezt a gyereket ilyen körülmények közé, nyilván tudta mit vállalt, hogy a gyerekkel egyedül fognak maradni, de azért mivel törvény kötelezi ilyenkor a nemző "apukát" arra hogy ha már megcsinalta fizessen is utána, így persze a pénzt behajtaná rajta. Igen törvényileg teljesen jogosan, emberileg viszont a kérdező megbukott, mert másik akarata ellenére vállalta azt a szerencsétlen gyereket, ennyi erővel ő meg szedhetett volna tablettát. Vagy van más módszer is az ő szeren kívül, helyileg alkalmazható fog. gátló módszerek stb, nem értem nekünk ezt lenyomták a torkunkon altanos iskola 7. osztályában, a kérdezőnek nem?? Nem csak a pasik tudnak védekezni gyerek ellen a nők is....... És ha már egyedül meghozta azt a döntést hogy megtartja akkor nevelje fel EGYEDÜL, és törődjön bele a döntésének következményébe hogy a gyerek lehet nem lesz teljes értékű felnőtt, mert bizony apa nélkül felnőni mély sebeket tud okozni. De a kérdező vállalta, eldöntötte egyedül. Perelni meg pereljen csak, hisz joga van hozzá, de az itt válaszolóknak meg negatív véleményt alkotni a kérdezőről van joguk ezek után.
2020. jan. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
49%

#6 ne beszéljétek így egy anyukával😂😂😂 imádom, hogy vannak olyanok, akik azt hiszik, hogy mivel szültek egy gyereket=anyák, különleges bánásmódot érdemelnek. Esetleg, hogy leüljenek a buszon meg hasonlók.

24N

2020. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
46%
#12 "Ha gyerek születés óta nem látogatja, és nem fizet gyerektartást, akkor az a kapcsolat nem akkor romlott el mikor a gyerek megszületett." - még ez sem mérvadó feltétlenül... mi 4 évig együtt maradtunk az exemmel, amíg vissza tudott menni dolgozni... lévén az exemet szabad akaratomból választottam, érte felelősséggel tartozom. De hogy ő az én megkérdezésem nélkül szült egy gyereket, bocs, de ahhoz semmi közöm a szimpla biológián túl. Ha egy nő a párját spermadonornak nézi, annyira hagy beleszólást neki, az ugyan miért viselkedjen másként, mint egy spermadonor???
2020. jan. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
45%

Akkor vársz, mit határoz a bíróság. Nyilván eddig nem érdekelte, ez után sem fogja. Vagy ki tudja. Mert mi nem.


A kotekedoknek meg: ti ott voltatok? Tudjátok a részleteket? Olyan okosak vagytok: mint egy zsák sz.......

2020. jan. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a sajat batyam hazassagban gyereket vallalt a felesegevel. Mikor megszületett a pici sírt örömeben, ott voltam vele. 2. gyereket mindketten akartak, terveztek aztan lelepett a 7 honapos terhes felesege mellől.Egy nap elment dolgozni aztan nem menz haza, mint kiderül nője volt es odaköltözött. Az egesz csalad megdöbbent. Ő se nezte meg a kicsit (azóta se) nem fizetett gyerektartast. Par eve behajtotta rajta a birósag. De addig kb 10 ev eltelt.Sajnos vannak ilyen esetek is.
2020. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
16%
Ilyen is van.Kell a gyerek mert az a szokás,másoknak is van már stb.Aztán pár hónap múlva elmúlik a varázs,egyre több a gond,jobb ha nincs otthon az ember.Ekkor kell lelépni,kell a fenének a hülyegyerek,majd felnő az anyjával..keresni kell egy fiatal lányt mert olyan rövid az élet.
2020. jan. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
43%

#18, tudod az emberek dolgokat rendszerint okkal csinálnak. Az általad leírtakat rendszerint azért, mert életük - elvileg - párja átment 100%-ban anyucika-üzemmódba, rosszabb esetben már a párját is elkezdte apucinak szólítani....

Tudod, az a baj, hogy a nőkre sincs ráírva, hogy a gyerekre "én már anyucika vagyok, nekem már a kicsibabám az első" módon fognak reagálni... mert akkor az ember az első randin pápá-t inthetne... sok csalódástól kímélve meg magát is, a nőt is, meg a gyereket is.

2020. jan. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
36%

Az a vicc egyébként, hogy a feltett kérdésre a legegyszerűbb, legőszintébb válasz egyben a legszenyább:

"Mivan akkor ha az apa soha nem fizetett gyerektartást a babára miota megszületett 10 honapja? Nemis látogatja a babát

Beadtam a biroságra több mint fél éve de még semmi!!!"

Akkor az van kedves Kérdező, hogy így jártál.

Ennyi.

2020. jan. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
62%

Sokféle eset van, egy biztos,nem árt megismerni akivel gyereket csinál az ember .

Mert az tény,hogy egyik napról a másikra senki nem változik meg .. Csak ez a fene nagy rohanás ,meg a nőknek 30 körül nagyjából mindegy is kitől,csak gyorsan csinálja fel őket valaki . Tisztelet a kivételnek,ezt nőként írom ..

Kérdező várni kell a határozatra,ezen kívül a világon semmit nem tudsz tenni .

És itt szerintem nem a két szülőt kell sajnálni,teljesen lényegtelen melyik volt a nagyobb hülye . Az a gyerek még öntudatára sem ébredt,de már nincs családja ,két felelőtlen szülő miatt .

2020. jan. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!