Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nemkívánatos lettem amióta...

Nemkívánatos lettem amióta megszületett a nővérem gyereke?

Figyelt kérdés

Németországban dolgozom, Anyánk egyedül nevelt minket. Minden hónapban egy hétvégére hazamentem hozzá. Amióta megszületett az unoka, már 7 hónapja nem voltam otthon! Mindig mondja Anyám, hogy jönnek a Rékáék hozzá, most ő fog vigyázni az unokára, stb. Mindig van valami ami miatt nem tudok hazamenni. Állandóan nála lógnak. Náluk nincs kert, így “a gyerek miatt” minden családi ünnepséget Anyánknál tartanak. A gyerek csak ott érzi jól magát, máshova nem szeretik elvinni, így a férje családja is nálunk tartja a születésnapokat. Pl a srác apjának és az öccsének is ott volt a bulija. Ezekre én nem vagyok hivatalos, így ilyenkor se menjek haza! Van úszómedence is a kertben, így teljesen odaszoktak egész nyáron, az egész család!

Arról nem is beszélve, hogy megtudtam, az én szobámat átalakították a nővéremnek, ha ott alszanak, az ő kisebb gyerekszobáját meg baba-játék szobává alakították, így nem is lenne hol aludnom!

Mindig jóban voltunk, sokat segítettem neki, de most úgy érzem átvette a helyemet a testvérem férje. Pl amiket évekig én csináltam meg, azokat elkezdte ő (szerelések, favágás)

Történt ilyen már mással is?


2019. szept. 28. 10:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%
Miért nem mész haza? Tényleg nem értem. Azt várod, hogy külön kérvényt nyújtsanak be?
2019. szept. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%
Igen. A sógorod tisztára átvette a helyedet,szóval már szinte elfelejtenek téged. Az meg hogy a sógorod apja,öccse ott szülinapoztak,te pedig 7 hónapja nem voltál otthon,ez nam végképp kiverné a biztosítékot.
2019. szept. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
40%
*ez nálam
2019. szept. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

Vond le a következtetést és lépj tovább!

Én lehúznám feléjük a rolót!

2019. szept. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%
Én se értem, hogy miért nem mész haza. Ez csak hiszti. Meg vagy sértődve, vagy féltékeny vagy, vagy tudom is én mi bajod van a nővéreddel, de az hogy nem mész haza a te döntésed, nem az ő hibája.
2019. szept. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
Én megkérdezném a helyedben, hogy ennek miaz oka,
2019. szept. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%

Bocsi, előbb elküldtem.

Megkérdezném az okot, aztán választól függően döntenék, hogy hazamegyek vagy sem.

2019. szept. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem egy beszélgetést megérne a dolog anyukáddal.

Ha nem vezet eredményre, vagy nem értik, hogy mi bajod, vagy úgy gondolják, hogy ez teljesen jó, ahogy most van, akkor nem mennék feléjük többet.

(Amúgy hosszabb távra tervezet külföldön?)

2019. szept. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
8%
tervezet = tervezel
2019. szept. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 acelsziv ***** válasza:
48%
Azt a pénzt mivel hazamennél rekd össze és inkább utazz el valahová. Sajnos tényleg úgy tűnik, hogy otthon már nincs helyed. Esetleg még írj anyádnak egy levelet, amiben mindezt leírod és köszönj el tőle.
2019. szept. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!