Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha anyám...

Mit csináljak, ha anyám mindig rámnyit a fürdőszobában?

Figyelt kérdés

Kicsit túl sok infót fog tartalmazni a kérdésem, de ezt nem tudom szebben megfogalmazni, aki éppen eszik, az ne olvassa el.:D

Ha fürdök, wc-zek, vagy bármit csinálok, anyám kopogás nélkül benyit, és elkezdi ott tenni a dolgát. Már odáig fajult a dolog, hogy ha éppen akkor végzem a nagydolgom, amikor ő nem akarja, még én vagyok a hülyegyerek, és kezdődik az ordítozás. Ebben a házban ezek szerint sz4rni sem lehet, vagy alkalmazkodni kell az ő igényeihez, amikor azt a 10 percet meg tudná várni simán. Képes benyitni miközben fürdök, nekiáll betétet cserélni, és nekem ez már beteges. Úgy érzem nincs privát szférám. Ha szépen szóváteszem, jön egyből az ordítozás, aztán még meg van sértődve, meg hogy "a saját gyereke ne legyen szégyenlős előtte." Ennek ellenére ha meglát ruha nélkül, elkezd megjegyzéseket tenni.. hát... mindenre.

Esküszöm már nem tudom, hogy én vagyok a bolond, és ez normális, vagy ez csak itt van így. Mit csináljak, hogy abbahagyja? Nagyon zavar, de ha megemlítem neki, akkor egy hétig nem szól hozzám.


2020. jan. 5. 18:00
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
84%
Zárd be az ajtót magad után.
2020. jan. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
4%
Ha lány vagy, akkor nem értem a problémádat. Ha fiú vagy, akkor meg nagyon prűd vagy, hogy ilyeneken kiakadsz. Legyél lazább, mert az életben nagyon sok probléma ki fog csinálni, ha ennyire komoly vagy és gátlásos.
2020. jan. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
40%

Lemaradt a lényeg:

Hány éves vagy és milyen nemű?

2020. jan. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

#1 Nem lehet bezárni.

#2 Lány vagyok. Szerintem akkor se normális, hogy csak akkor sz4rhatok amikor neki tetszik. A menstruációjára meg nem vagyok kíváncsi, attól mert lány vagyok, nem valami gusztusos.

2020. jan. 5. 18:10
 5/34 A kérdező kommentje:

#3

16/L

2020. jan. 5. 18:11
 6/34 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem tök mindegy, hogy lány vagy fiú. Basszus.. Ez undorító. Nem tudod kulcsra zárni az ajtót? Nem tudom, hogy hány éves vagy, de elköltöznék. Ha 18 alatti, akkor olyan középsuliba mennék, ahol lehetek kolis. Család más tagjaival mi a helyzet?
2020. jan. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
63%
Zárd be az ajtót. Nem számít, ha nem szól hozzád, kérd meg, ha bejön, hogy menjen ki!
2020. jan. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Nincsenek testvéreim. Apám megérti, és tiszteletben tartja. (Egyébként rá is mindig rányit, és őt is zavarja.)

Koli nem rossz ötlet, de nincs olyan hely, ahova szívesen mennék.

2020. jan. 5. 18:14
 9/34 anonim ***** válasza:
80%

MINDEN ajtót be lehet zárni, csak legfeljebb elötte rá kell szerelni a zárat.

De belülröl be is tudod támasztani az ajtót, hogy ne lehessen nyitni.

2020. jan. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

#9

Úgy megverne, mint a lovat. :D

Nem tudom, valahogy el kéne magyaráznom neki, hogy nemár, de úgy, hogy ne legyen belőle ordítozás.

2020. jan. 5. 18:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!