Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha mindenki...

Mit csináljak ha mindenki rámnyit?

Figyelt kérdés

Elegem van ebből... tök ciki az egész SZÁMOLOM anyám 12x apukám 8x testvérem 7x nyitott már rám ... MINDEN RO***T ÜNNEPKOR nyőgök hogy vegyenek már egy kulcsot ahhoz a szerencsétlen ajtóhoz! , Azt is felajánlottam hogy ha kell elmegyek diákmunkába és megszerzem rá én a pénzt de semmi ,,,, mert ezeket mondják : mivan ha elesel és nem tudunk bemenni és ......

már esküszöm teletelt a pohár, és ők továbbra is leszarják a privánszférámat ( bocs ha rosszul irom ) 1000000 szer mondtam HOGY KOPOGJATOK , de nem tudom .. mintha ők nem is hallották volna ezta szót ezelött pedig már külön egyesével bemutattam mindenkinek hogy kell kopogni röhögtek és aztmondták okéoké értjük , DE NEM ÉRTIK.

( bocsánat ha elszabadultak az indulataim , de szerintem megtudjátok érteni )

előre is köszi a válaszokat


2016. nov. 30. 15:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%

Ennyit igazán megtehetnének, hogy kopognak. Tegyél ki egy táblát az ajtódra, hogy "KOPOGJÁÁÁ!".. más nem jut eszembe... így talán észreveszik.

Én nem nyitogatnék rá a 10-en x éves gyerekemre csak úgy kopogás nélkül. Azért ennyi magánszféra jár a gyereknek is.


egy anyuka...

2016. nov. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

köszi a megértést, egyébként tényleg elfelejtettem irni : 15/f

jöhetnek további válaszok is !

2016. nov. 30. 16:04
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérd meg őket még egyszer és magyarázd el nekik, hogy ez milyen rohadt idegesítő.

Ha nem értenek a szóból, te is nyiss rájuk, hátha belátják, hogy ez igenis kellemetlen.

2016. nov. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
Szerezz egy akkora deszkát, lécet, valamit ami éppen befér a kilincs és a padló közzé. Így nem lehet lenyomni a kilincset, tehát nem fognak rád nyitni. Kénytelenek lesznek kopogni.
2016. nov. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%
Írd ki/akassz ki valamit az ajtódra, hogy kopogjanak.
2016. nov. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
veszel vagy keritesz vagy csinalsz egy faeket es kiekeled belulrol az ajtot. Ennyi, viszlat.
2016. nov. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Szereld meg szépen magadnak, ne szólj nekik, szerintem kb 1000 forintba kerül egy zár, vagy ha befelé nyílik, told elé az ágyad például.

A zárhoz tippre adnak 2 kulcsot, az egyiket odaadhatod nekik, csak valami fiók mélyére tegyék.

2016. nov. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
:( hát ja .. probáltam párszor de probálkozni mindig lehet hátha most sikerül , amúgy ha valakit érdekelne hogy miért tettem közzé pont most a kérdést ezért : a tesom rámnyitott és NEM ment ki hanem panaszkodott hogy nem a felét vettem el valaminek ( TIZENNYOLC ÉVES .... ) nagyon gáz volt :S
2016. nov. 30. 16:09
 9/24 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! sokat segitettetek azt a feléces dolgot kifogom probálni , ugy hogy egy fotelt odaviszek ( fábol van a váza ) és rakok oda pár ... kemény valamit kitalálom még és kopoghatnak amig akarnak be nem jönnek amig én azt nem akarom
2016. nov. 30. 16:11
 10/24 anonim ***** válasza:
28%

Mért mit csináltál közben, hogy annyira gáz volt ?

Sőt mit csinálsz állandóan, hogy ne nyissanak be soha ?

2016. nov. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!