Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha anyám...

Mit csináljak, ha anyám mindig rámnyit a fürdőszobában?

Figyelt kérdés

Kicsit túl sok infót fog tartalmazni a kérdésem, de ezt nem tudom szebben megfogalmazni, aki éppen eszik, az ne olvassa el.:D

Ha fürdök, wc-zek, vagy bármit csinálok, anyám kopogás nélkül benyit, és elkezdi ott tenni a dolgát. Már odáig fajult a dolog, hogy ha éppen akkor végzem a nagydolgom, amikor ő nem akarja, még én vagyok a hülyegyerek, és kezdődik az ordítozás. Ebben a házban ezek szerint sz4rni sem lehet, vagy alkalmazkodni kell az ő igényeihez, amikor azt a 10 percet meg tudná várni simán. Képes benyitni miközben fürdök, nekiáll betétet cserélni, és nekem ez már beteges. Úgy érzem nincs privát szférám. Ha szépen szóváteszem, jön egyből az ordítozás, aztán még meg van sértődve, meg hogy "a saját gyereke ne legyen szégyenlős előtte." Ennek ellenére ha meglát ruha nélkül, elkezd megjegyzéseket tenni.. hát... mindenre.

Esküszöm már nem tudom, hogy én vagyok a bolond, és ez normális, vagy ez csak itt van így. Mit csináljak, hogy abbahagyja? Nagyon zavar, de ha megemlítem neki, akkor egy hétig nem szól hozzám.


2020. jan. 5. 18:00
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk is ez volt, én az elmeháborodott üvöltözést választottam, nem érdekelt, hogy megsértődik.


Pár hét után befejezte. Nem azt mondom, hogy soha egyetlen egyszer elő ne forduljon, ha vmi vis major szituáció van, de így direktbe ez bunkóság és tapintatlan. Még párommal is hagyjuk a másikat békében a fürdőben, mert ennyi magán szférája legyen már az embernek, hogy békében pisil vagy kakál. Max 10 perc, annyit bárki kibír.

2020. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
81%
Ez így nem mehet tovább
2020. jan. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
54%

Jó lepontozni a segítőt?

Nem te kerdező, tudom hogy a többiek voltak

2020. jan. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 NEVEM: Senki! ***** válasza:
BOCSI!!! < -- >> Anyád 1 kiba. IDIÓTA!!! < -- SO SORRY!!!
2020. febr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!