Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok, ha a...

Szülők! Mit szólnátok, ha a fiatok így akarna kinézni? Elleneznétek például a fülbevaló miatt?

Figyelt kérdés

gondolok itt hajra, fülbevaló, stílus.



[link]



2020. jan. 13. 09:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Az ő dolga, hogy akár kinézni.
2020. jan. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%

Remélem, sikerül úgy nevelnem, hogy fel se merüljön benne.

De ha mégis ezt szeretné, akkor támogatom.

Inkább adják rá pénzt, hogy normális helyen kilővesse a fülét, minthogy valami "olcsó, jó helyet" keresen.

2020. jan. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Nekem nincs fiam, pláne nem ilyen nagy, de viszont én a hajat és a fülbevalót nem engedném neki. Egyrészt mert csúfolnák, ahogy Biebert is folyton cikizik, melegezik, így is hogy világsztár. Ha csak egy átlag középiskolás srác lett volna/lenne halálra szekálták volna,ő lett volna a suli egyik áldozattípusa. Másrészt ez a megjelenés nem sugároz elég komolyságot. Jó,hogy mint stílus mára már van egy kis szubkultúrális tere, illetve mondjuk egy diszkóba elmegy így oké. De mondjuk ha nagy köves fülbevalókkal és öltönyben bemegy a bankba állasinterjúra már picit bután fog kijönni.
2020. jan. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%

Fülbevalót semmiképp.

De érdekes, például tetoválás engedném.

2020. jan. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Ha jól állna neki akkor nem
2020. jan. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Nem ellenezném. De ne ugy nézzen már ki mibt Bieber :O nem tetszene
2020. jan. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

Szép kislány.

Szóval a fiamat próbálnám lebeszélni.

2020. jan. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Az ő stílusa, nekem se szólt bele anyám soha, milyen kinézetem legyen, hagyta, hogy rájöjjek magamtól, ha valami cikis, vagy hülyeség.

Érdekes módon tök normális kinézetű felnőtt lettem.

2020. jan. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Nekem tetszene. Siman tamogatnam a szepeszeti mutetekwt is,h olyan szepfiu legyen,mint Justin.

N/38

2020. jan. 14. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
2020. jan. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!