Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megengednétek a 16 éves...

Ti megengednétek a 16 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés

Hali! :D Ti megengednétek a 16 éves lányotoknak, hogy helix-et lövessen magának? Ilyenre gondolok:


[link]


[link]



2018. ápr. 7. 14:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
3%
Megtiltani nincs sok értelme, én megaláznám miatta, hogy ilyen hülyeséget akar
2018. ápr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Aha, simán. szerintem amúgy sincs olyan, hogy fül piercing. Ezek csak szimpla fülbevalók.
2018. ápr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez nem ronda.Megengedném.
2018. ápr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
38%
Nem, porcba se lövetünk piercinget, hanem szúratni kell
2018. ápr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
17%
porcba szúrni nem semmi fájdalommal járhat. Arról nem is beszélve, hogy a fülben sok idegvégződés van, így akár durva gyulladás is lehet a vége. Ha ennyire ostoba, hogy egy buta divatot kövessen akkor csinálja ha akarja. Én csak annyit kötnék ki, hogy ha tiltásom ellenére is megcsinálná, hogy normális helyen csináltassa meg.
2018. ápr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

Meg.

Simán.

nekem is van szúrták

2018. ápr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

Igen

Ez pici és még jól is nézz ki

Engedd csak meg

2018. ápr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
7%
A mai világban ez már nem kellene, hogy probléma legyen. De sajnos az. Mivel még iskolába jár, előítélettel lehetnek felé a tanárok, ami esetleg a jegyein is megmutatkozhat.
2018. ápr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Sokkal durvább dolgok is vannak. A helix még csak nem is feltűnő, de sok piercing az.
2018. ápr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
23%

A piercigekkel semmi bajom, engedném a gyerekemnek - ha akarja majd kiveszi, whatever - de a fülön nagyon nagyon sok akupresszúrás pont van és ez nem hit kérdése, hanem tény. Ha sikerül rosszul telibe találni valami fontosat, abból később komolyabb, krónikus eü problémák is lehetnek.


Ha mindenáron meg akarod csináltatni, akkor viszont semmilyen körülmények között se lövesd, mert töri a porcot (nekem is ez történt és nagyon begyulladt, ki is kellett venni, nem gyógyult meg), hanem kizárólag szúratni szabad, profi helyen, profi szakemberekkel, steril eszközökkel.

2018. ápr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!