Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos volt apám kiakadása a...

Jogos volt apám kiakadása a fülbelövésem miatt? 20/F

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy gondoltam kipróbálom és kilövettem a füleimet. De már kivettem a fülbevalókat, mert nem bírtam.. Jó ez most mindegy is.


Apám ideges lett meg az élettársa is, hogy miért tettem ezt. Azt mondták hogy a lányok nem fognak észrevenni mert melegnek néznek. És mondták még hogy a fiúknak fogok tetszeni és hogy a buzík lövetik ki a fülüket..


Amúgy a pénz sajátom volt de már mindegyaz ugrott. Amúgy jelengeg nem dolgozom és otthon vagyok. A pénz meg most jól jönne kajára.



2019. febr. 21. 16:08
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
22%
Én is kiakadtam volna dehát ez én vagyok.
2019. febr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
71%
apád leragadt a XX században, 20 évesen azt csinálsz amit akarsz.
2019. febr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
84%
Nekem tetszenek a fülbevalós fiúk. Nem szoktam őket melegnek nézni. Apádék elég maradiak lehetnek.
2019. febr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
89%
20 éves vagy, azt csinálsz a testeddel amit akarsz, semmi közük hozzá. Én teletetováltattam a hátamat, saját pénzből, és sokáig nem mondtam el a szüleimnek. Észre se vették, mivel nem nyár volt, így mindig fedve volt. Aztán kb hónapok után elmondtam, megmutattam, nekik nem tetszett, de azt mondták én dolgom, én testem, ha nekem tetszik ez van.
2019. febr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
20%
Érthető volt. Mert ugye a gyerekét szerető ember erősen elfogult a saját gyereke iránt és azt hiszi, hogy kellően értelmes ahhoz, hogy hülyeséget ne csináljon. De sajnos csinál (én is átéltem ezt annak idején). Persze majd jön a megbocsájtás.
2019. febr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
78%

"hogy kellően értelmes ahhoz"


Vica versa, a gyerek is azt várja csak el hogy a szülei kellően értelmesek legyenek ahhoz, hogy elfogadják ő teste ő döntése, és úgy teszi akár tönkre ahogy ő akarja. 18 éves kor felett amugysem kell ezekhez már szülői beleegyezés, nem véletlenül. Akkor már csak tudja az illető mit jelent pl egy tetoválásnál az hogy "végleges", és nem lemosható.

2019. febr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Bocsi de nem vagyok meleg!
2019. febr. 21. 16:55
 8/31 anonim ***** válasza:
84%
Mindkét fülemben van fülbevaló és pont leszarom hogy ki mit gondol. Tegyél te is így!
2019. febr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
24%

Milyen pénz? Mégis mennyiért lövetted ki a füled?


Apádék meg primitív, ostoba emberek. Szerintem menj el inkább minél előbb dolgozni és költözz el, azzal többet érsz.

2019. febr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
40%

Ezt írtad: "Amúgy a pénz sajátom volt de már mindegyaz ugrott. Amúgy jelengeg nem dolgozom és otthon vagyok. A pénz meg most jól jönne kajára."


Igen! Jogos volt!

2019. febr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!