Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák, hogyan reagálnátok...

Anyukák, hogyan reagálnátok arra, ha a serdülőkorban lévő fiatok azzal a kéréssel állna elő, hogy hadd próbálja fel valamelyik tangátokat?

Figyelt kérdés
Azért, mert kíváncsi, milyen érzés lehet tangát hordani. Megengednétek neki? Hogyan tekintenétek rá egy ilyen után?
2020. jan. 13. 20:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
35%
Végig futott ez az agyamon és érzem azt a fájdalmat amit kérdés után éreznék, szerintem ki lennék lógatva az ablakon plusz nem szólna hozzám évekig senki a családból. Már azon kiakadtak, hogy egyszer magassarkúját vettem fel Anyunak, hogy kimenjek a postaládához :D vagyis azért mert orra estem és mondta még travinak sem lennék jó. :D
2020. jan. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
22%
Húha, törölve lettem. Akkor moderálva is megkérdezem: ugye azért akarja az anyja bugyiját a fiú, mert egy a méretük a muterrel, és nem azért mert a gondolatra gerjed hogy az anyja intim zónájához ért a bugyi és arra áll fel neki?
2020. jan. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Nem, a kérdés tényleg arra vonatkozik, amit írtam, nem arra, hogy izgatná a tudat, hogy a bugyi az anyja "intim zónájával" érintkezik. A valóságban nyilván nem valószínű, hogy bárki is ilyen kéréssel fordulna a saját anyjához, de ez csak egy elméleti kérdés...
2020. jan. 14. 19:43
 24/27 anonim ***** válasza:
85%
Engem nem érdekel, ki mit hord, de a saját anyja bugyiját ne hordja már, ne is lopkodja. Lányra is ugyanezt mondom.
2020. jan. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
66%
Persze, elméleti. Mint az hogy anyukák mit szólnátok ha a kamasz fiatok veletek akarna zuhanyozni, meg az hogy anyukák, mennyit pucérkodtok a kamasz fiatok előtt...
2020. jan. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
45%

Az ilyen kérdéseket mind kamaszfiú írja🤣

Azért jó ez az oldal, mert itt az lehetsz, aki akarsz😉

2020. jan. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
A melltartóm nem akarja felpróbálni? mert úgy az igazi! Egész napra.
2020. ápr. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!