Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám az idegeimre megy. Mit...

Anyám az idegeimre megy. Mit csináljak? Már nagyon nem bírom. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Nemrég töltöttem a 16-ot és ma délután vett nekem egy Mickey egeres (!!!) pólót. Pedig már mondtam neki, hogy ne vegyen nekem ilyen dedós dolgokat, meg úgy egyáltalán ne vegyen nekem semmi ruhát, ha nem vagyok ott. Erre azzal jött, hogy milyen hulye vagyok, mert mások is hordanak ilyeneket, még felnőttek is. Mert ha nem hordanák a felnőttek, akkor nem lenne felnőtt méretben sem. És még magának is vett egyet.


Állandóan bejön a szobámba kopogás nélkül és amikor kimegy, sose csukja be az ajtót.


Állandóan bejön a fürdőbe, amikor fürdök. Pedig mondtam már neki vagy 100x, hogy ne jöjjön be, mert nem szeretem.



És ami a legrosszabb:

Nézi az üzeneteimet. Pontosabban csak nézte.

Valamelyik nap mondta, hogy nézzem meg az ő Messenger üzeneteit, és néztem meg mikor van a tesómnak edzése. Amikor beléptem, kiírta, hogy XY (nevem) 2 új beszélgetése van. Bementem a beállításokba, a fiókbeállításokba. Ott megláttam az én fiókokat, és az volt alá kiírva, hogy 1 hete lépett be az ő telefonján az én Messengerembe.

Nem tettem neki szóvá, hanem kitöröltem az én fiókomat az ő telójából.



2020. jan. 17. 17:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Anyukádnak nincs élete, mert elmúlt a fiatalsága, így rád telepszik, mert kíváncsi, bánj vele úgy mintha a gyereked lenne lassan megfordul az idő.

Mickey egeres cuccokat meg tényleg, hordanak felnőttek is, és ifjak is, csak te nem érted, mert most vagy a lázadó korban.

2020. jan. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Igazat adok neked kérdező, bár én már elhagytam a "lázadó kort" sajnos, de rühellem ha bárki ruhát vesz nekem.

Mindenki önálló egyéniség, mindenkinek más az ízlése, had döntse már el mindenki saját maga, hogy milyen ruhában / cipőben jár.

A másik: No fb / insta / messenger -nothing!

2020. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Bolond szegény, van ilyen. Lehet csak kedveskedni akart a pólóval, anyam is ilyeneket hord es elmúlt 40. Biztos ami biztos változtass jelszót is, mert valahogy csak belépett a fiókodba.
2020. jan. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%

de-zsa-vű kérdés...

Minden héten beírja kb. háromszor...

2020. jan. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
83%

Egy kicsit túlzásba viszed a nyavalygást.


A messenger fiók viszont gáz! De miért tudja a jelszavadat?

2020. jan. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

42 vagyok, tegnap vettem magamnak egy Mickey egeres onesie-t😘


Az meg, hogy nem tudsz egy riglit felszerelni az ajtódra, meg megadod a jelszavadat a te hibád

2020. jan. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem adtam meg a jelszavamat senkinek, nem tudom, hogy honnan tudja.


Mi az a rigli?

2020. jan. 17. 18:40
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
2020. jan. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

Csak nem a születési éved a jelszavad? :D

Válassz olyat ami nem köthető hozzád. Egy random szó pl amit előszőr meglátsz a szobádban plusz számok. És az email jelszót is változtasd meg mert ha abba betud lépni akkor mindenhova kb.


A többi am nem gáz mindenkinek csinálnak ilyet a szülei. Inkább örülj hogy vesznek neked ruhát. Nekem még 27 évesen is hoz anya ruhát bár sokra mondom, hogy nem kell azokat hordja ő

2020. jan. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nekem egy olyan tantárgy a jelszavam, amit szívből utálok, kisbetű, nagybetű, minden van benne.


Nem adtam meg neki, és szerintem nem is írtam fel sehova.


De igen, a többi is gáz

Nem tudom, ki mit szólna hozzá, ha mondjuk az anyja Mickey egeres meg Hello Kitty-s ruhákat venne neki. Gondolom mindenki nagyon örülne neki.


Asszem a fürdőszoba ajtónak van kulcsa, majd megkeresem.

2020. jan. 17. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!