Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meg merjem csináltatni a...

Meg merjem csináltatni a tetoválást a szüleim tudta nélkül? 20l

Figyelt kérdés

Már tudjak, hogy szeretnék egy ideje, de eddig a barátom nem engedte meg. Most már egy fél éve mással vagyok együtt, neki is tetszene rajtam. A szüleim meg azon a velémenyén vannak,hogy az csak a link embereknek van. Félek ki fognak rakni miatta vagy megpofoznak.

(A hátamra lenne egy minta)


2020. jan. 26. 13:34
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
28%

Nem csinaltatnek csak mert a pasimnak tetszik akivel felevev vagyok egyutt.

Varj vele meg, megbanos nagyon ha megsem tetszik majd

2020. jan. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
95%

Kislány!

Ne a szüleid miatt ne csináltasd meg, hanem ezzel a dologgal kezdj valamit, hogy "pasim nem engedi", ez engedi...vagy örökbe is fogadtak ezek a pasik?

2020. jan. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
94%
+és, ha amúgy a következő pasid se engedi vagy nem tetszik neki akkor leveteted?
2020. jan. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
34%

Ezért nem éri meg összebalhézni a szüleiddel szerintem. Ha már ennyire ellenzik. Tényeg annyira fontos/sürgős az a tetoválás? Én javasolnám, hogy várj még, majd ha különköltözöl, és önálló életed, egzisztenciád lesz, akkor annyi tetoválást rakatsz magadra, amennyit csak akarsz.


Persze, van egy másik lehetőség, de az kockázatos. megcsináltatod, és mindig úgy öltözködsz, hogy szüleid ne lássák, és a strandra sem mész velük. Így is megoldható, ha annyira nem akarsz várni.


Vagy lehet velük balhézni, (vagy lassan puhítani őket) hogy ez a te tested és azt csinálsz vele amit akarsz - amiben igazad is van - de ezzel az ő nézetüket nem fogod megváltoztatni.


Hogy mit csinálsz, neked kell eldöntened, mennyire tiszteled a szüleidet, mennyire tudsz velük felnőttként beszélgetni, mennyire függsz tőlük. Neked mi ér többet.

Ezek alapján dönts, de ésszel :-)

2020. jan. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

1#

Évek óta akarom már csak az akkori barátom elhagyott volna érte, de így utólag már bánom, hogy miatta semmit nem csináltattam meg. Tehát nem azért akarom mert a mostaninak tetszik. Ezután meg akinek nem tetszik az úgyse jön velem össze.

2020. jan. 26. 13:53
 6/33 anonim ***** válasza:
7%
Felesleges ezt így elsietni, a börtönben majd úgy is varrnak rád néhányat.
2020. jan. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
75%
Én 28 évesen csináltattam, mert akkor voltam biztos a mintában, amit a változó körülményektől függetlenül sem bánnék meg. Akkor annyit kérdeztem csak a páromtól, hogy mennyire zavarná, de nem tőle kértem engedélyt hozzá. Megfelelő indokkal nem hülyeség, de egy divatos nagy figura a hátadra jelentés nélkül felesleges lenne.
2020. jan. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
73%

Ha olyan minta lenne, ami számomra jelentene valamit, akkor nem érdekel ki mit gondol, megcsinálom. Persze véleményt (óvatosan) kérnék másoktól, hogy mit gondolnak róla, de ha valaki azt mondja, hogy ne csináljak, mert neki nem tetszik, attól még nem változik meg a véleményem a tetoválásról. Ha valami divatosat szeretnél csinálni, aminek különösebb jelentése nincs, csak tetszik, akkor inkább gondolkodj rajta még. Nekem pl egy idézet tetszik nagyon, ami erőt ad számomra, de várok még vele egy kicsit. Ja, és fontos számomra, hogy az én pénzemből legyen, ne anyuéból és apuéból.

Egy szintén 20 éves lány voltam :)

2020. jan. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
15%
A kérdésed alapján a szüleiddel élsz, ők tartanak el, tehát eléggé nagy beleszólásuk van abba, hogy mit csinálhatsz a testeddel, tekintve, hogy ők felelnek érted. Ha nem akarod, hogy beleszóljanak a dolgaidba, költözz külön, keress állást és légy önálló.
2020. jan. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
72%
Eltartják, de nem felelnek érte. Nagy különbség. (nagykorú emberről van szó. z meg vicc hogy a pasid megtilthatja mit tegyél a saját testeddel. Nem a tetkóval van baj, hanem hogy húsz évesen ennyire gyerek vagy még, hogy a csávód engedélyére vársz.
2020. jan. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!