Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám óvodásként kezel....

Az anyám óvodásként kezel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az anyám folyamatosan ellenőrizget. Tudni akarja, minden egyes léptem, hogy mikor, kivel, hova megyek. 4,6 az átlagom és naponta legalább 10x elmondja, hogy mikor kezdek már el tanulni, nem vesznek fel így sehova stb. A táskámban turkál, persze sosem talál benne semmit. A telefonomat nézegeti, és folyamatosan faggat olyan dolgokról amihez semmi köze. Mindig beleszól az öltözködésembe, a terveimbe,hogy mit hogy csináljak. Pedig normálisan öltözködöm, nem festem magam, nem cigizek, drogozom, inni is max osztálytársakkal pár hetente, de akkor sem hányásig. A párkapcsolatomba is folyamatosan beleszól, pedig már majdnem egy éve tart. Nem bízik bennem egyáltalán, és próbáltam már vele erről elbeszélgetni, akkor meg jött az a duma, hogy csak félt. Beteges módon akar rólam tudni mindent, és ha itthon vagyok is 5 percenként nyitogat be a szobámba hülye indokokkal.A helyzet pedig továbbra sem változott, és az utóbbi időben távolodok el tőle, kevesebbet beszélek vele, amit az orrom alá köt, hogy én nem foglalkozom vele..de persze nem érti, hogy miért. Nem adtam neki okot arra, hogy ne bízzon bennem.

18/L



2020. febr. 1. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Mondj neki nemet. Ennyire egyszerű.
2020. febr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Telódat jelszavazd le és legyél határozottabb.
2020. febr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Azért mer így viselkedni, mert látszik rajtad, hogy félsz tőle.
2020. febr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Első, látszik, hogy fingod sincs, milyen sz ilyen szülő.

Az én anyám is mindenbe beleszólt, sőt, szólna, ha otthon lennék.

Pedig -rég felnőttem, több ezer km-re vagyok tőle. De ő is képes ilyenre, hogy 40 felett felveszlek egy sima fehér ruhát, és beleköt, hogy az nem jó. Mert fehér. Az túl elegáns. Én simán nem hallgatok rá , de úgy is idegesítő. Kamaszkorokban nyilván meg rosszabb vilt, otthon laktam, kopogás nélkül folyton jött a szobámba, ol

2020. febr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Vagy csak azt HISZED hogy nem adtál okot bizalmatlanságra.
2020. febr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
18 vagy, felnött nö. Függetlenedj töle mindenféle szempontbol!
2020. febr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%
Felnőtt nő, akit eltartanak. Igen, tessék függetlenedni hogy anyád nyugisan élhessen végre majd két évtized után.
2020. febr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!