Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mutassam be anyunak a...

Hogy mutassam be anyunak a barátomat? Mit kezdjek egy ilyen helyzettel? 17l

Figyelt kérdés

Be kellene mutatnom anyukámnak a barátomat, viszont van egy kis gond. Én még nem terveztem, hogy megismerjék egymást, sőt nem is beszéltem róla, de az események közbe szóltak. Anyu egy munkatársa valahogy megtalálta a srácot Instagramon és leesett neki, hogy én meg a fiú együtt vagyunk. Csak a barátom ugye a szüleim korosztályának elég fura. És nem tudom, hogy hogy kerülhetett szóba, de az a munkatárs megkérdezte anyámat, hogy hogy fogadta, hogy én egy ilyen alakkal járok, illetve megmutatta anyunak a srác instáját. A barátomnak vannak kint elég fura képei, ami úgy a konzervatív, középkorú embereket kiakasztja. Olyasmire célzol, hogy mondjuk színes haja van, festi a körmeit(amúgy feketére, meg ilyen színekre), mindig kihúzza a szemét feketével, meg ilyenek, orrpiercingje és fülbevalója van, ja meg néha hord szoknyát. De egyébként semmi baj nincs a sráccal, csak ezek eléggé kiakasztják anyát így elsőre, pláne, hogy nem is én mondtam, hogy van barátom, és ő az. És hát anyám veszekedett velem, hogy hogy állhattam össze egy ilyen szerencsétlen, "b*zi" alakkal. Én meg a vita hevében azt mondtam, hogy nem is ismeri erre ő azt mondta, hogy jó, mutassam be, de a véleménye nem fog változni. Egyébként a barátom teljesen normális az extrém stílusa ellenére, velem egyidős, nem dohányzik, nem iszik, nem drogozik, nem bulizik, egy iskolába járunk egyébként és nem is rossz tanuló (egyébként megye egyik legjobb gimijéről van szó), meg amúgy nagyon rendes, szóval semmi rosszat nem tudnék róla mondani. Csak hát anyunak már megvan a véleménye, és ő hajlamos külső alapján elkönyvelni valakit véglegesen. Ha bemutatom nyilván nem szoknyába,meg sminkben állít oda a srác, és ez tökre megoldás lenne, ha anyám nem látta volna már a képeket... Ha bemutatnám a srácot ilyen előítélet mellett, tuti gáz lenne a helyzet, ha nem mutatom meg, akkor meg minden hétvégén ezen menne a vita. Igaz, hogy kolis vagyok, de nem szeretném minden hétvégén azt hallgatni, hogy ő várja, hogy vége legyen.


Szóval szerintetek mit kezdhetnék a helyzettel? 17l


2020. febr. 1. 18:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem ne vidd haza, ha így néz ki. Még infarktust vagy agyvérzést kapnak, és kórházba kerülnek.
2020. febr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%

Haza viszed bemutatod, kicsit beszélgettek , és anyukád is rájön, hogy nincs vele semmi gond. ( Ha valóban nincs)Valószínűleg anyukád csak az első sokk hatás miatt reagált így, ahogy tette. Sok sikert.


Ui: Mondjuk ezt csak zárójelesen mondom, de ha egy srác szoknyában és sminkben van, az már nem normális dolog, nem is tudom mi férfiasat láthattál benne. 25 éves nő vagyok szóval nem sokkal idősebb nálad, de el nem tudnám képzelni, hogy megtetszhetett volna nekem valaha is egy olyan srác aki igazából inkább nőnek érzi magát.

2020. febr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
51%

42 éves nő vagyok, hát 25 már rég voltam, biztos ezért van már annyi eszem, hogy tudjam, hogy attól, hogy egy férfi néha tradícionálisan női ruhát hord, meg sminket, attól még nem feltétlen meleg vagy érzi nőnek magát (meg vica versa egy nő attól nem akar férfi lenni, mert nadrágot és inget hord).

És pláne biztos vagyok benne, hogy van olyan énekes/zenész/színész, aki sminkel és nem tradícionálisan öltözik, mégis tetszik neked #2-es.

2020. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
47%
Meg tudom érteni anyádat, egy rendes férfi/fiú nem festi a körmét, nem sminkel, nem hord szoknyát, egyszóval nem olyan, mint egy buzavirág, vagy mint egy kiscsaj, még napjainkban sem, tehát az nem anyád maradiságának tudható be, hogy nem örül annak, hogy egy zavarodott fiúlányt sikerült összeszedned egy rendes fiú helyett, aki úgy is néz ki. De mint mondta, vidd ell, mutasd be, és ha rendben megy, ha többel nem is (mert ezeken a b_zis dolgokon már nem lehet szépíteni), de annyival javul a helyzet, hogy beigazolódik, hogy valóban "rendes" a te barátnőd.
2020. febr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
Kicsit olyan mintha az egész sztori arra a fantáziára épülne hogy Yungblud a barátod. De ha igaz én meletted állok, szeretem az ilyen stílust. 22/F
2020. febr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
84%

Hát elég szélsőséges, gondolom, most keresgeti önmagát, a stílusát.

Az a gond, hogy ha akarjuk, ha nem, az emberek többsége az első benyomást a külső alapján dönti el és ha az nem igazán jön be, már nem hagy nem esélyt, hogy a belsőt megismerje.


Vigasztald meg anyukádat, hogy a barátod előbb-utóbb kénytelen lesz némileg visszafogni a stílusából, mert nem lesz az a piacképes munkahely, amely alkalmazná. Oda tuti nem mehet be ilyen ruhákban.

2020. febr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
53%
Majd kinövi ezt a stilust.Mutasd be az anyudnak,aztán majd mond amit mond.
2020. febr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
77%
De biszex, vagy érte valami lelki trauma, esetleg szenved valamitől, hogy így kelt figyelmet? Mert lehet, hogy úgy egyszerűbb lenne megérteni.
2020. febr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%
Ez, ilyen dolog a fiatalokat is megviselné. Identitás-zavara van, lehet, hogy esetleg mindkét nemhez vonzódik, egyébként nem értem, miért tenne valaki ilyet. Ez természetesen magánügye, ha esetleg közli veled, akkor dönthetsz: elfogadod -e vagy nem. Számomra is rendkívül fura lett volna 20 évesen is egy ilyen illető.
2020. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%
Nyugtasd meg, hogy csak akkor hord szoknyát, ha menstruál. És egyébként is skót a nagypamája, vagy nagymapája.
2020. febr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!