Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem fogadja el anyám,...

Miért nem fogadja el anyám, hogy elhagyom a barátomat?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, de szakítani akarok. Már nem az igazi volt, megcsalt engem de anyám szerint a férfinak szabad. Megismertem valakit akibe szerelmes lettem és most van itt az ideje, hogy szakítsak. Ő 30 éves.

Anyám meg állandóan gúnyolódik, ha találkozok vele, meg tuti nem fogja megengedni azt se hogy nála aludjak. Meg azon is gúnyolódik, hogy nekem hamar elmúlt a szerelem a régi iránt. Meg mindig olyanokat mond, ha találkozok a másikkal, hogy viszket a ....

Szerintetek normális?

20l


2019. dec. 14. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Nem. Nem az.

A férfinak sem szabad a megcsalás. De járjon vele ő ha akar.

Az, meg, hogy 20 évesen nem engedi meg, hogy máshol aludj... Nagykorú vagy. Nem is értem, miért engeded, hogy beleszóljon az életedbe ilyen módon.

2019. dec. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Guaztustalanul viselkedik, szánalmas. Irigykedik maximum a boldogságodra vagy nem tudom... a ti kapcsolatotoknak már gyakorlatilag vége, hiszen más pasiba vagy szerelmes,találkozgatsz vele. Nyilván szakítani kell, anyádtól függetlenül.
2019. dec. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Már akkor ki kellett volna dobnod, mikor megcsalt! De ne törődj anyukád viselkedésével! Nem neki kell a másik pasival lenni, hanem neked! Tégy úgy ahogy neked megfelel!
2019. dec. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Szóval megcsalt, de azért vele maradtál, amíg nem jött valaki más. Addig nem volt baj? Amúgy sem értem mire jó ide jönni panaszkodni, csak azért, hogy leidiótázzák anyádat. Segíteni úgysem tud senki, nem fogja tudni senki megváltoztatni a helyzetet, csak annyit tehetnek, hogy szidják anyádat. Ettől jobban fogod érezni magad?
2019. dec. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Édesanyád hülye, ezt nem tudom szebben megfogalmazni. A férfinek sem szabad a megcsalás, ez nyilvánvaló.

Viszont a te hozzáállásod is elég furcsa, ha szakítani akarsz, akkor szakíts, és ne csak gondolkodj rajta miközben egy másik pasival vagy.

2019. dec. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Ezt félévente kiírod!
2019. dec. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem, nem az. És ha hagyod, hogy beleszóljon az életedbe, csak egyre rosszabb lesz.

Nekem is volt olyan pasim, akibe az anyám totál "belezúgott", és a mai napig nem lehet előtte rosszat mondani rá, mert a torkomnak ugrik. Pedig kb. 15 éve szakítottunk. Azóta rájöttem, hogy anyám egy pszichopata, és a fejemet verem a falba, hogy nem korábban nyílt ki a szemem.

A te anyád sem normális, és ha nem húzod meg időben a határaidat, az egész hátralévő életedet tönkre fogja tenni.

2019. dec. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%

Mintha a saját anyámat hallanám, csak neki egy pasi se volt jó, mindegyikre ilyeneket mondott, hogy csak ku.r.válkodni megyek hozzá


Költözz el mielőbb.

2019. dec. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19%
nagyon megvaltoztak az erkolcsok ,nincs olyan hogy beszeljuk meg a kapcsolatunkat,csak mindjart megcsalas es valas,enyire onzo lenne enyi ember hihetetlen
2019. dec. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
kúl sztori bró
2019. dec. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!