Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most mit tegyek? Már annyira...

Most mit tegyek? Már annyira örültem, hogy ezaz egész fű alatt marad. 17. /F

Figyelt kérdés

Nekem és a haveromnak is megvan a Tinder.

Poénból kitaláltunk egy olyat ,hogy állítsuk be a korhatárt 30-tól 45-re és mindenkit húzzunk jobbra ameddig csak lehet.

Megcsináltuk.

Jött egy pár matchünk és elkezdtünk írogatni.

Sajnos az enyémből több is lett.

Ugyanis én az egyik ilyen matchemmel sikerült lefeküdnöm és teherbe esett.

Iszonyatos napjaim voltak akkor nagyon féltem nem mertem mondani senkinek csak a haverom tudta akivel csináltuk ezt az egészet akivel kettőnk között maradt.

A nővel többször is titokban találkoztam és beszéltem vele.

Azt mondta mivel 37 éves nem biztos ,hogy teljesen biztonságos lefolyású terhesség lenne és inkább elveteti.

Hatalmas kő esett le ekkor a szívemben (persze nem jártam örömtáncot előtte de értitek) ,hogy ezt megúsztam és minden megy tovább a régiben ahogy eddig is volt és senki nem fog tudni semmit.

A nő el is vetette ám a Messengeren erről beszéltünk a haverommal ,hogy ez milyen durva volt meg amikor már nem volt gáz akkor egy egy poént is elsütöttünk.

Viszont egyszer hibáztam.

Bekapcsolva maradt a gépem és a szüleim elolvasták ezeket a beszélgetéseket.

Gondolom mondanom sem kell azóta úgy kezelnek mintha élni nem jogom kb.

Egyszer visszaszóltam nekik ,hogy miért oké tudom ,hogy ezt elrontottam de jobb lett volna ha megszüli?

Erre nem mondtak semmit hanem csak lehajtották a fejüket.

De igazából a viszonyunk most sem rendeződött.

Sztetek van esély még arra ,hogy normális kapcsolat legyen köztünk ezután?


2020. febr. 13. 21:55
1 2 3 4 5
 41/45 anonim válasza:
12%
Ha igaz, szegény meg nem született kisgyerek. Élet volt, amit megsemmisítettek.
2020. febr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
0%
belinkelem hogy mégis van aki izgul a tizenévesekre 30 évesként hiteles forrásokkal. erre lepontoznak. Akkor dugjátok csak homokba a fejetek akkor sem az az igazság amit itt állítanak..
2020. febr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Én sem értem, milyen világban élnek azok, akik szerint nincs olyan 37 éves nő, aki lefeküdne 17 éves fiúval 😄 Homokba dugják a fejüket, vagy nem tudom.
2020. febr. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Én ismertem egy olyan srácot,aki 15 évesen 25 évesnek nézett ki,rugbyzett,jó volt a teste is.Simán lefeküdtem volna vele,én akkor voltam 34 éves.
2020. febr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Ha igaz a sztori, ugyanazt gondolom, mint a 35-ös válaszoló.
2020. febr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!