Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem tud anyám egy...

Miért nem tud anyám egy pillanatra is békén hagyni?

Figyelt kérdés

Nagyon furán viselkedik, állandóan mindenbe beleköt vagy rákérdez.


BÁRMIT csinálok rákérdez, hogy mi az? mit viszel? mit fogsz csinálni vele? sbt.


Meg olyan random kérdésekkel dobál, hogy azt hiszem rosszul hallom. pl ilyeneket: Most épp mit csinálsz? (ezt csak úgy megkérdezi a nap folyamán az alsó emeletről a felsőre. Én mondom.. épp tévézek. Erre megkérdezi, hogy mit nézel?? miről szól? MIÉRT EZT NÉZED??? Na ez a kérdés.. fúúú


És nem psichológus, hogy berögződött kérdéseket tesz föl...


Vagy amikor szedek valamilyen ételt a konyhából, felmennék a szobába rákérdez, hogy mit eszel? (Direkt számoltam, MINDEN EGYES ALKALOMMAL megkérdezi) És még akkor is megkérdezi, hogy miért nem a főzelékből vettél? Nem finom? Nem izlik? Csak mert épp pörköltet szedtem.. És fordítva is..



Ja meg a másik, hogy amikor a tányér kajával felmennék a szobámba, megállít, hogy Tibi várj egy kicsit mondani szeretnék valamit. Ok, várok. És 30-40!!!! perc múlva befejezi a telefonálást vagy a gépelést a laptopján, odajön és mondja: Csak azt akrtam kérdezni, hogy uborkát nem kérsz hozzá? Erre én: Arra gondolsz amit már háromnegyed órája megettem? Kösz nem..



És ilyeneket csinál.


Még az ételekről: Bármit eszem, az nem jó, MINDIG odajön, hogy uborkát nem teszel mellé? Céklát? Mondtam neki, hogy ANYA! SEMMIT NEm Kérek!! És folytatja. De biztos? Van még káposzta is. Azt se kérsz?


Komolyan.. Nem érti meg amit mondok? Vagy mi baja van?


2020. febr. 16. 17:50
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Láttam már egy elég hasonló kérdést itt a gyakorin, ott írták, hogy keveset beszél az illető az anyjával..


Hát elgondolkoztam, de én rengeteget beszélek vele! Minden új dolgomat megosztom vele, még azt is amihez a világon semmi köze nem lenne..

2020. febr. 16. 17:55
 2/18 anonim ***** válasza:
16%
Hát,itt tényleg komoly baj van!De veled!Mamahoteles vagy mi?
2020. febr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
ÖÖ.. hogy aa micsoda?? Fogalmazd át kérlek nem értem mit akarsz mondani :D
2020. febr. 16. 18:09
 4/18 anonim válasza:
30%
Szerintem próbáld meg neki elmondani, hogy ne kérdezz ilyen sokat, vagy hát nem tudom. Hány éves vagy?
2020. febr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
5%
Kezdődő demencia! Olvass utána.
2020. febr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Vótmá
2020. febr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
16 vagyok. MIért lnnék szrházi?
2020. febr. 16. 18:39
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Azt hiszik a többiek hogy felnőtt vagy, anyuval élsz. És ő kiszolgál.
2020. febr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
6-os! Nekem már 45 évesen ugyanilyen volt anyám, azóta esetleg inkább javult picit
2020. febr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%

Anyád nem képes felfogni, hogy lassan felnősz és önállósodnál. Az állandó abajgatása nem törődés, hanem törődés címén futó durva kontroll - azaz belepofázik az anyaság címén és "jogán" az egész életedbe, olyan erőszakos módon és mély szinten, hogy levegőt sem kapsz tőle.


Ezt neked kell helyretenned, ha kell, kemény harcok árán. Apukád hol van? Anyusnak van barátnője? Hobbija? Állatkája? (Kutya, macska, bármi háziállat, amivel lehet törődni.) Esetleg jót tenne neki egy pasi.

2020. febr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!