Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mi (lenne) erről a...

Szülők! Mi (lenne) erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ha gyermeketek internetes játékkal keresne pénzt. Nem szerencsejáték.

(több 10.000 forintos tételben)



2020. febr. 21. 16:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Napi, heti vagy havi "több 10000 forint"?
2020. febr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Veszithet is, vagy tényleg csak pénzt keres?
2020. febr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
28%

FOGD MÁR FEL HOGY ILYEN NINCSEN!!!


Nem fogsz azzal keresni, hogy simán csak játszogatsz.

Annyira de nincs egy halovány fogalmad se arról, hogy ez hogyan működik... ='( elkeserítő.

2020. febr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%

Mikor én voltam kamasz, anyám örült volna neki, mikor aktív mmo-s korszakomban voltam anno, mindig beszólogatott, hogy ha már folyton ott ülök, kereshetnék vele pénzt. :D

Persze, akkoriban még nem volt ekkora divat az esport és társai, így csak bszogatás maradt.


Amúgy nem mindegy, hogy mivel akarod keresni azt a pénzt. Eladsz valódi pénzért játékbeli dolgokat, vagy influenzázni kezdesz videósként...

2020. febr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%

Semmit. Ismerem a jatekipart annyira hogy tudjam, ebbol nem fog sok profitot hosszutavon csinalni.

De amig nem masok atveresevel csinalja, addig felolem rendben van.

2020. febr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát ennyiből semmi, csak rengeteg kérdésem lenne. Pontosan milyen módon keres pénzt? Átver másokat, valami illegális dolgot művel, eladogatja a játékban szerzett virtuális eszközeit (ennek is van ám piaca), titokban népszerű streamer vagy játéktesztelő aki reklámbevételekkel vagy nézői adományokkal tud profitot termelni? Ez a több 10.000 Ft-os tétel egyszeri alkalom, évi, havi, heti, napi bevétel, rendszeres vagy rendszertelen, tud veszíteni is, vagy csak nyerni és nullára kijönni? A gyerek korától függően ha felnőtt, ugye van egyéb állása amivel el is tartja magát, ha még tinédzser, mi a terve, ebből akar megélni, vagy ez csak egy hobbi és örül ha lesz belőle pénze, de mellette vannak egyéb karriercéljai is? Ha ebből megélhetést akar csinálni, tiszta profitra átszámolva hogy áll, ha hozzávesszük a játékokra, konzolra vagy PC fejlesztésre költött pénzt, milyen áldozatokat kell hoznia időben, egyéb tevékenységekben hogy ennyi pénzt keressen? És még nyilván lenne rengeteg más, ha még gondolkodnék kicsit.


Nem vagyok ellene sem az internetes, számítógépes játékoknak, sem annak hogy valaki ezzel pénzt keres. De egyrészt nagyon változékony, kiszámíthatatlan a szektor ahhoz hogy erre megélhetést, karrierterveket lehessen alapozni, másrészt sokkal több 14-16 éves streamer van akik sose futnak be mint ahány valóban sikeres, játékból megélő ember, úgyhogy érdemes óvatosnak lenni szerintem.

2020. febr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Csak nyerhet vele, 0 anyagi befektetés, játékbeli virtuális dolog eladása forintért.


#3 szerintem te nem érted hogy hogy működik..:D


Alkalmanként x ezer összeg, nem fix.

2020. febr. 21. 18:18
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát akkor csinálja Isten áldásával :)
2020. febr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

#3 Már miért ne lehetne 🙄


Konkrétumot nem fogok írni, de jelenleg 18 alatt vagyok és havonta kb 150 és 200 ezer között keresek :) Semmi sem lehetetlen, csak tudás kell hozzá :P

2020. febr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Barát Csaba ***** válasza:
az tud vele pénzt keresni, aki sokkal jobban játszik mint az átlag, de aki csak próbál jó lenni, az semmit nem ér
2020. febr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!