Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mi (lenne) erről a...

Szülők! Mi (lenne) erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ha gyermeketek internetes játékkal keresne pénzt. Nem szerencsejáték.

(több 10.000 forintos tételben)



2020. febr. 21. 16:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10%
Sose fogsz nyerni! Csináld csak, majd rájössz, ingyen senki nem ad pénzt! De te dolgod, majd megtanulod! Mikor mennek behajtani, meg inkasó, meg vonják majd a fizudból! Ezt hívják tanulópénznek!
2020. febr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
#11, Elegge valoszinu hogy gozod sincs hogy mit is csinal a kerdezo.
2020. febr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Isten aldasaval csinald. Nagyszeru gerek vagy. Bar ilyen ugyes lenne az en fiam is,aki meg meg se szuletett.

N/37

2020. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

#11-es jól mondja.... de lassan amilyen nagyképűen, KÖDÖSÍTÉSSEL (és a köd mögött nagy valószínűleg semmi sincsen) itt kamuztok arról, h. 17 évesen HAVI SZINTEN mekkora hú de nagy pénzeket szakajtotok le azzal, hogy jól érzitek magatokat....

....anyám, tényleg mekkora kamu, XD, milliós nézettségű csatornák nem tudnak havi szinten ennyi reklámbevételt lehúzni a videomegosztóról...


De oké, tegyük fel, nem kamuztok. És én tudok rosszul valamit. Had legyen azért hozzátok 3 kérdésem! 3 relatíve egyszerű kérdéskör. Csak hogy lássuk, tényleg profik vagytok-e:


1.) Mi konkrétan az a bizonyos "álnévtelenítés". Persze ez a hibás nyers fordítás az angolból, de.. mi is a helyes magyar fogalom?! Hogy történik a dolog a pixelek szintjén, és mit határoz meg a játékban, hogy hányszoros értékű a képi beállításoknál. Illetve, ez (hogy hányszoros) miért csak a kettő valamely hatványa szokott lenni.


2.) A játékok készítői az olyan játékoknálm ahol potenciálisan előfordulhat, hogy a játékosok valódi pénzekért cserélni fogják a felfejlesztett karaktereket/játékelemeket, ott hogyan védekeznek (milyen módszerek ismertek) az ellen, hogy valaki Hex-Editorral tudja a hozzá tartozó fájlokat átszerkeszteni, és úgy elérni a fejlettségi szintet. [beugratós kérdés]


3.) Brand készítésénél, az imidzsed kialakításánál hogyan készítesz magadnak szignált? Mik a konvencionális szabályai, módszerei ennek, amiket *célszerű* betartani/használni.


Figyelemmel várjuk mielőbbi válaszaidat/válaszaitokat! =D

2020. febr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
57%

#14, Hol irja a kerdezo hogy havi szinten? Elolvastad a kerdest/kommenteket, vagy csak frocsogni szerettel volna?

Meg Dancsonak sincs millios nezettsege, megis osszehoz egy atlag fizetest havonta.

A tobbi kerdesedre mar folosleges valaszolni, ugyis te biztosan jobban tudod...

2020. febr. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mindenki azt csinál amit akar! Csak aztán majd ne írj ide, pár év múlva kérdést, hogy most mi lesz, mit csináljak!
2020. febr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem fog ide senki par ev mulva kerdest kiirni hogy most mi legyen, mert nincs amiert.

Ha nem ertesz a jatekiparhoz, foleg a benne levo kereskedelemhez, akkor legalabb baromsagokat ne irjal tovabb.

2020. febr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

én mondjuk egy 30as nő vagyok, de még én is tudom, hogy van ilyen és hogy hogy működik ;)


Engem nem zavarna, csak az érdekelne, hogy aki fizet neki, az nem egy hasonló korú kissrác, aki otthonról nyúlja le ezért a pénzt... azt nem engedném...

2020. febr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!