Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kérdezzem meg a szüleim...

Hogyan kérdezzem meg a szüleimet, hogy hordhatok-e láncokat kiegészítőként?

Figyelt kérdés
Már egy ideje szeretnék, és saját pénzből venném, csak félek mit szólnának hozzá.

2020. febr. 23. 11:01
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem ez nem olyan dolog amit meg kell kérdezni egyszerűen hordod ha meg nem tetszik nekik úgyis szóvá teszik
2020. febr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

No ne má'!

Ennyire béna nem lehetsz, hogy ezt: "Anyu, apu, hordhatok-e láncokat?" ne tudd kinyögni!

2020. febr. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én anno meg sem kérdeztem tőlük, hogy ezt-meg ezt felvehetem-e. Ha nem tetszett nekik úgyis szóltak reggel, hogy "ezt azért ne".
2020. febr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindenképp mondanom kell nekik, mert én valószínűleg suliban leszek mikor megjön és nekik kéne átvenni. Tudom, hogy ez nem olyan nagy dolog, csak félek, mert anya nagyon ki tud akadni a dolgokra.😅
2020. febr. 23. 11:15
 5/8 anonim válasza:
15%
nem hordhatsz
2020. febr. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
"csak félek, mert anya nagyon ki tud akadni a dolgokra" ha ennyire f..sol egy ilyen alapdologtól (lánc), mi lesz később, amikor komolyabb dolgok kerülnek terítékre? Baj van, nem kicsi...
2020. febr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

"Anya, rendelek magamnak a netről ruhát és kiegészítőt, majd ha jön a postás vedd át léci!"


A. "Rendben kislányom."

B. "Várj, lehet nekem is lesz ami tetszik, mi az oldal neve? Rendeljünk együtt!"


Meglátja a kosaradba a láncot/kéri hadd nyissátok ki együtt a dobozt:


A. "Neked ez tetszik? Hááát, nem is tudom... ha neked tetszik, akkor jó. Te kell hord"

B. "Szó sem lehet róla" - várj, miért is?

2020. febr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te komolyan véresen rettegsz a szüleidtől? És így élsz már vagy 16 éve? Tudod, hogy ez rohadtul nem normális?
2020. febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!