Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tanácsok egy alkoholista anya...

Tanácsok egy alkoholista anya elviselésére?

Figyelt kérdés
Így nőttem fel.Ordibálás éjjel amire felkelek.Random pofon.Már kezdem unni.Ha elköltöznék,szerintem még többet inna,viszont én sem akarok tönkre menni.Tanácsokat légyszi.

2020. febr. 23. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Költözz el.

Nem a te felelősséged.

Nem kell, hogy a te terhed legyen.

2020. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Végigéltem ezt a haláláig és mégsem tudok tanácsot adni.

Az egyetlen járható út, ha elköltözöl és minden kapcsolatot megszakítasz vele, de úgy érzem, hogy te azért szereted és aggódsz érte. Így viszont nem lehet mit tanácsolni!

Esetleg elvonó, ha hajlana rá.

Én tudok egyet, féléves bentlakással, ha hajlik rá és érdekel megírom privátban.

2020. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik nincs más választás.Köszönöm a válaszokat. El kell költözni és kész.Őt se érdekelte,hogy nem tudok aludni,és utálom ha részeg.Engem miért érdekeljen az ő élete?
2020. febr. 23. 20:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekelni érdekelhet, de nem te tehetsz róla és nem a te felelősséged.
2020. febr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig én is aggódtam érte-bár én ahogy 18 lettem elköltöztem. Próbáltam rábírni, hogy kérjen segítséget, elviszem,fizetem..stbstb, de nem akarta. Mikor józan, akkor teljesen normális és jófej amúgy, szerintem ezért is sajnáltam őt. Viszont kb 2 éve olyan szintre süllyedt, hogy megszakítottam vele minden kapcsolatot. Néha rám ír, de már nem válaszolok-eleinte le is volt tiltva. Egyértelműen nem józanul ír dolgokat, nem vagyok erre kíváncsi.


Szóval csak azt tudom tanácsolni én is, hogy hagyd ott. Nem a te felelősséged ő!!!!

2020. febr. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Koltotz el es surun vigyel neki tomenyet,hogy orokolj. Nehogy eligya a lakast.
2020. febr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!