Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyukám alkoholista, mit...

Édesanyukám alkoholista, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Folyamatosan iszik, minden egyes nap...Van hogy nekem jon, ha meg megkerdezik tolem, mitol vagyok kek-lila foltos, nem merem elmondani az igazat. Mondtam mar anyukamnak, hogy ez igy nem elet se neki, se nekem. A szomszed gyamuggyel fenyeget...A jegyeim egyre rosszabbak, mert folyamatosan azzal kell foglalkoznom, hogy hol van az anyam, kivel van, jol van-e...?! De megis csak az anyam es tisztelem, szeretem. Mit csinaljak? Elvono? Vagy van valami helyseg, ahol leszoktatjak rola? Mert o nem tesz erte semmit...

2020. jan. 5. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Fiú? Lány?

Apukád hol van? Vagy valami rokon?

A szomszéd meg csak ne fenyegessen, van úgy is bajod elég.

2020. jan. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Nincs elvonó, leszoktató, ha ő nem akarja. Családsegítő, gyámügy. Nincs rokon, barát, aki segíthetne?
2020. jan. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

Írj ki még vagy 3 kérdést!


Suliban nincs családsegítő? Önkormányzatnál családvédelmis?

Osztályfőnököd?

2020. jan. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom és át tudom érezni a helyzeted. Nekem apukám alkoholista. Számomra az volt a legjobb, amikor elkerültem koliba otthonról és nem kellett minden nap átélnem, amit művelt. Viszont nagyon sajnáltam anyukám és a kishúgom. Apa egyszer elment valami elvonóra, de sajna semmit nem ért. Számtalanszor beszéltem vele reggel, amikor józan volt, hogy mennyire fáj nekem, amit művel, de az sem érdekelte. Ja és ráadásul pont szembe van velünk a kocsma. Elválni meg nem tudtak/tudnak egymástól a szüleim anyagi okok miatt. Annyi, hogy most apa eljár dolgozni és csak hétvégente van otthon, akkor pedig valamelyest megembereli magát és normálisabb.
2020. jan. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
12%
Találd, és vedd el az alkoholt, vagy kérj segítséget rokontól.
2020. jan. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!