Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az édesanyák tényleg tudják...

Az édesanyák tényleg tudják mire gondol a gyerekük?

Figyelt kérdés
Anyukám sokszor mondja, hogy azt is tudom mi jár a fejedben. Édesanyák, ez igaz? Ha jobban belegondolok lehet, hogy tényleg van valamiféle kapcsolat szülő és gyermek elméje között. Például még kisebb koromban ha éjszaka felriadtam és átmentem anyuékhoz, anya már ébren várt, mert "tudta hogy jönni fogok".

2020. márc. 5. 16:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

regebben, mikor szorosabb volt anyukammal a kapcsolatunk, velunk is nagyon sokszor megesett, hogy ugyanarra gondoltunk pont ugyanakkor. Viszont a férjemmel is megesett ilyesmi párszor, ugyanazt a mondatot egyszerre mondtuk ki, vagy ugyanazt kerdeztuk egymastol egyszerre. Vagy olyan is volt, hogy valamire csak gondoltam, es abban a pillanatban magatól felvetette ezt a dolgot.



Szerintem ez nem az edesanyak "képessége", hanem akkor tortenik, amikor nagyon-nagyon egymasra vagytok hangolodva valakivel lélekben.

2020. márc. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan nem tudjuk, de mivel egymásra vagyunk hangolódva, és mert ismerjük a gyereket kívül-belül, nagyon sokszor megérezzük. Majdnem mindig bejön, de nem mindig természetesen, ez nem varázslat.
2020. márc. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem tudom, mi jár a fejükben, pedig nem vagyok egy rossz anya.
2020. márc. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!