Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sok szülő miért nem engedi...

Sok szülő miért nem engedi hogy a gyerekük barátja/barátnője náluk aludhasson?

Figyelt kérdés

Tizenéves korban a gyerekük pasija vagy csaja.

Mik az okok amik miatt nem szokták engedni?


2019. aug. 7. 16:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%

Korainak tartják, hogy a gyerek felnőttesdit játszon.

Nem akarnak egy idegent kerülgetni, etetni, takarítani utána.


Én megengedtem a fiamnak, a lányomnak is megfogom. Na nem egyéjszakásat meg minden hétvégén mást, hanem aki már komolynak számít az ő korukban.

2019. aug. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%

Indokok:

1. Sok szülő azt hiszi, hogy csak éjjel lehet dugni

2. Sok szülő utálja az idegent kerülgetni, miatta szinte lábujjhegyen járni

3. Sok szülő egyszer-egyszer megengedi, aztán rendszert csinálnak belőle, és őszintén nekem is tele lenne a tököm, ha a szabad hétvégéken is mást kellene kerülgetnem (mert ugye suliidőben csak a hétvége jöhet szóba), másra főznöm, a fürdőszoba foglalt lenne állandóan, stb.

2019. aug. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
56%
De én se értem. Valljuk be, ha a barátok át jöhetnek aludni akkor minden indok megszűnik létezni csak egy marad : azt hiszik csak éjjel lehet dugni.
2019. aug. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
Nem akarnak idegent kerülgetni, etetni, takarítani utána. Alkalmazkodni a saját lakásukban egy idegenhez. Ez nem csak a szextől való tiltakozás.
2019. aug. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%

En szülő azt vallom, megengedem inkabb az itt alvast.


1. Tudom jó helyen van .


2. Ez az ő otthona is , es inkabb itthon szexeljen, ejjel vagy nappal, mint erdő, mező, lépcsőház !

2019. aug. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%
Rohadtul nem mindegy, hogy 14 vagy 19.
2019. aug. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
97%
Mi már egyetemisták vagyunk a párommal. Nála bármikor ott aludhattam, de ide még csak nappal is nagyon ritkán lehet jönni. Apa rühelli az idegeneket, még minket is nehezen visel el, szinte akármitől kiakad: ne beszélgessünk hangosan, ne nevetgéljünk, ne takarírtsunk amikor itthon van stb. Egy idegen előtt pedig fel kell venni azt a kedves arcát, amit itthon am sose visel. Még csak ebédelni se hívtuk át őket hozzánk, mert nem szeretne ő itt senkit se látni. Már csak attól is görcsbe van a gyomra, ha akkor van itt valaki, amikor ő nincs itthon, mert tudja, hogy "nem jöhet haza akármikor", mert még itt vannak. Ha csak hazajövünk valami nagyobb családi kirándulásból (barátom és családja), engem pedig kitesznek itthon, már akkor is csak reméli h hátha nem jönnek be. Még a boltba se megy be soha. Nyitott ajtójál wc-zik reggel és addig meztelenül járkál zuhany után, amíg zárva az ajtónk reggel, bármikor elf*ngja magát, stb, és ehhez az életvitelhez nem is szívesen hívok én se ide vendéget.
2019. aug. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
25%
A terhesség elleni védekezés sosem 100 %-os. Nem szerettem volna, ha annak idején a 14 éves gyerekem nagyszülővé avatott volna! Én sem jártam aludni (dugással fűszerezve) más házához és kibírtam.
2019. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
31%
Azért, mert nem akar még nagymami vagy nagypapi lenni. :D
2019. aug. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
43%
Szerencsére ilyen gondom nem volt, a lányom barátjának van lakása. Viszont engem nem is a tudat zavarna, hogy mit csinálnak (akár éjjel, akár nappal), hanem maga az, hogy igen, jól írták itt többen, egy kívülállót kell kerülgetni. És én úgy képzelem ezt el, hogy ha a szülő egyszer már megengedi (mondjuk az adott fiú hazahozását), akkor nem fogja lekorlátozni, hogy mondjuk csak minden második hétvégén vagy ilyesmi. Mert az meg már hülyén jönne ki.
2019. aug. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!