Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetek ha drogozik a...

Mit tehetek ha drogozik a fiam (15) és nem velem él?

Figyelt kérdés

Egy ideje megromlott a kapcsolatunk, mert itt kötelességei is vannak (házimunka stb), míg az anyjánál csak telefonnyomkodás meg csavargás a menü. Iszonyatosan lezüllött a gyerek. Tanulni még épphogy tanul, de már látszanak a vészjósló jelek. Az anyja most örül, világ életében arra törekedett, hogy tőlem elidegenítse. Ez most sikerült, mert kihasználta egy konfliktusunkat a fiammal. Azóta csak a gyerektartást utalom. Az anyja feltétel nélkül kiszolgálja minden igényét a gyereknek. Gyakorlatilag minden hétvégén valami buliban van és instára tölti fel a füves cigit, ahogy tekerik stb.

Nem tudom mit tehetnék. Az anyja nem partner semmiben.



2020. márc. 7. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Gyamugyon szepen el kell mondani ezeket ! Inkabb utaljon 1 honapig a gyermekem minthogy megpecsetelje az eletet 15 evesen. Lehet megall a dolog a fuves ciginel de mivan ha nem ? Ismerek ilyen embereket es mindig tudnak lejebb csuszni
2020. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Sajnos érdemben nem tudok hozzászólni, de teljesen átérzem a helyzetet.

Nálunk ugyanez van, nem számít ha a gyerek issza meg a levét csak anyuka beletudjon rúgni a páromba! Undorító nők vannak!!!

2020. márc. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Igen, ahogy az előző írja. Tudom ez sem jó, de örülök, hogy csak fű.. Az a baj, ha bekerül egy olyan társaságba, ahol az a hozzáállás, hogy a fű nem árt, meg ettől érzed jól magad, stb. stb. nem nagyon hiszem, hogy ki lehet ebből rángatni a fiút, csak ha "bezárod", de akkor meg téged fog okolni mindenért. Pl. testvéremmel is ez lett. Az elején még hadakoztak vele, amíg kiskorú volt, de nem tudták megállítani, azóta pedig felnőtt, nem szokott le, most már szemet húnynak felette. Ezért szerintem talán az a legfontosabb, hogy jó példát mutass neki, és mindig ott legyél neki egy nyugodt, támogató félnek, ha szüksége lenne rá. Gondolom mivel a szülei nem biztosítottak neki kellő figyelmet, szeretetet, támogatást, ezért fordul pótlékok felé, szóval ezt próbáld meg visszafordítani amennyire lehet. De amiben vissza tudod tartani, pl. pénzt akarna kérni vélhetően fűre, akkor legyél szigorú. Támogasd bármi más egészséges hobbiban, ha van ilyen, meg kommunikálj transzparensen.
2020. márc. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Elvinnem drog tesztre mindenképp (kimutatja a füvet is, nem tudom mennyi ideig) aztán mennek a gyámhatósághoz és feljelentenem az anyját, és elperelnem tőle a gyereket. Neked megvan a biztos lakhatas, fizetes?
2020. márc. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15%

Engedd el ahogy az anyját is.

Ha akarsz csinál egy másikat egy normális nőnek, vagy élj a munkádnak, és verd el a pénzed diáklányokra, meg az élményplázára, meglepkék stb "programszervező" cégekre.


Tudtad, hogy potom 4 millió forintért repülhetsz fél órát egy MIG-29 es vadászgéppel?

2020. márc. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%

# 4/


Attól még a gyerek nem fogja szeretni, hiába vergődik...

2020. márc. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
"Tudtad, hogy potom 4 millió forintért repülhetsz fél órát egy MIG-29 es vadászgéppel?" :D Legjobb tanács.
2020. márc. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
Sajnos az nem segít, hanem ront a dolgon, ha ti ketten elhidegültök egymástól. Foglalkozz többet a gyerekkel, tanuljatok együtt, csináljatok közös programokat.
2020. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyítékok gyűjtése, majd gyámhatóság.
2020. márc. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

# 8


Ja majd szerinted egy 15 évest érdekel a "fater" tanítása.

22 éves barátnőm van 15 évvel vagyok idősebb, tudom miről beszélek.

A szex érdekli, a szex és a telefon, meg a nézettség.

2020. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!