Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hova dugjam el a naplómat? 17l

Hova dugjam el a naplómat? 17l

Figyelt kérdés

Szóval betelt a füzet, amit naplónak használtam, szóval el kellene dugni valahová, viszont félek, hogy anya otthon megtalálná, kinézem belőle, hogy kutat utánam. (Bár lehet én vagyok paranoiás) Magánál tartani viszont szintén nem akarom, mivel van egy minden lében kanál kollégiumi szobatársam, akiből kinézem, hogy "kíváncsiságból" elolvasná.


Szerintetek hova kéne tennem?


2020. márc. 8. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amig nem telt be hol tartottad?
2020. márc. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

A tankönyvek, jegyzetfüzetek közé.

Javaslom, hogy ne papírra írd, hanem fájlba. Azt titkosíthatod, és akkor a szüleid nem férnek hozzá, és akárhány helyre lementheted, viszont az egy darab papírpéldány sérülékeny.

2020. márc. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem a számítógépen van a cucc? Vagy feltörné a jelszóvédett holmidat is? Pendrive , "álcázott" CD ?
2020. márc. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Párnahuzatba,vagy a ruhásszekrénybe,olyan rucik közé,amiket nem nagyon hordasz
2020. márc. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Higy nez ki? Esetleg a gerincere nem tudsz ragasztani valamit mintha az is wgy konyv lenne es beteszed siman a tobbi konyv koze. Nalunk rengeteg konyv van konyvespolcokon es mogottuk van hely falnal, neha oda fektetek be egy egy konyvet,fuzetet naplot. Masik opcia,ha van hasonlo fuzeted mint amibe irtad akkor azok koze. Mert mondjuk ha kutat is valaki akkor kb a masodik ures vagy iskolai jegszetfuzetnel megunja es mashol kezd keresgelni. Ruhak koze sose tettem otttok fwltuno, mertjeee mit keres itt ez a fuzet??? Foleg ha anyad mos, hajtogat es pakol utanad.

Vagy egyeb: ciposdobozokbol.gyujts be parat es azt pakold tele regebbi fuzetekkel, firkalpokkal. Az aljara tedd naplod, fole a papirokat legfelulre meg dobalj be par ceruzat tollat filcet. Ha bele is kotor valaki latja o ezwk csak ures vagy regi lapok es nem tur a legljr.

2020. márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ugyanolyan méretű és alakú füzeteid közé tedd, és inkább a kollégiumban tartsd, mint otthon. Egyrészt a kollégiumi társad kisebb eséllyel kotorászik a füzeteid között, másrészt, ha ő elolvassa, az nem ugyanaz, mintha anyukád olvasná.
2020. márc. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy takarítás közben már meg is találta.
2020. márc. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmisítsd meg. Nekem mindig megtalálta. 😀
2020. márc. 9. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!