Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szóval az a helyzet hogy én...

Szóval az a helyzet hogy én cigizek és ugye ez anyék nem tudják, és nem is szeretnem ha megtudnak szóval szerintetek hova dugjam? 17/F

Figyelt kérdés

2019. nov. 10. 07:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Oda, ahova ők tuti nem nyúlnak, de hiába dugod el, ha megérzik. Főleg, ha több napig vagy otthon, akkor nem tudod kimagyarázni, hogy a haverok. Még, ha dohányoznak is megérezhetik, azért a frissen dohányzott embernek sokkal füstösebb a ruhája/bőre, mint, aki 2 órája volt kint.
2019. nov. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
99%
Úgyis megtudják, egyszerűbb megmondani.
2019. nov. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
szerintem sehova dobd el az egeszet,semmi ertelme a cigizesnek,az egeszseg elobbre valo
2019. nov. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Nézd, az én gyerekem 16 és dohányzik. Nem örülök neki, folyamatosan próbálom rávenni, hiyg hagyja abba, de azzal is tisztában vagyok, hogy mivel az idje nagy részében nem vélem van, úgysem tudom megakadályozni, hogy ne tegye. Mondjuk ő benne volt annyi, hiyg elem állt és elmondta azonnal, hogy kipróbálta a barátaival, tetszik neki és ő bizony dohányozni fog. Soha nem hazudott róla. De nem is tehetné, megértem a fust szagot
2019. nov. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy hova dugod, megérzik.

Nem segít sem a fogmosás, sem a rágó. Persze ha a szüleid is dohányoznak, főleg ha erős dohányosok, akkor lehet, hogy más a helyzet

2019. nov. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
A valagadba
2019. nov. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
A cigibűzt nem tudod elrejteni úgysem. Majdnem 18 vagy, mikor kezdesz el nem bujkálni anyuék elől? Nem kezdek pampogni hogy tedd le a koporsószöget, mert egy nikotinfüggő úgysem fogja megtenni, de érdekelne honnan van pénzed bagóra ha anyádék nem tudják hogy cigizel.
2019. nov. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nm vagyok nagy cigis szóval nagyon ritkán dohányzók max heti 1szal vagy havonta 1-2 igazából
2019. nov. 10. 09:15
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ennyit szívsz, akkor rakd le. Addig amíg nem ekörül fog az életed forogni. Hidd el, nekem a családban mindenki dohányzik, undorító, gusztustalan. Pénzpazarlás.
2019. nov. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
Tedd ke. Meg fogogod bánni,ha nem rakod le.
2019. nov. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!