Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apam 25 év elteltevel bukkant...

Apam 25 év elteltevel bukkant fel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Utoljara 5 eves koromban láttam. Azota semmi, se gyerektartast nem fizetett, teljesen felszivodott, sőt még ki is költözött Dániába. Lett neki mas csaladja, egy fia szuletett azota, aki 16 eves jelenleg. Kb 1 honapja a kíváncsiság győzött es rairtam messengeren. Válaszolt is azota beszélünk nap mint nap. Ami számomra furcsa, hogy a joleterol küld képeket, a markas uj autojarol, a jól menő cegerol es a fiarol ir rengeteget, akinek mindent megadott es meg is ad. Most küldött opyan képeket hogy Kubaba mennek nyaralni es milyen luxus szallodaba es hogy minden nap csak halat fig enni es koktelokat inni. Ezt miert csinalja? De rolam alig kérdez valamit. Max annyit csak hogy milyen napom volt. Juliusban megbeszéltük hogy talalkozunk, fizeti a repjegyem, hat nem tudom hogy mire számítsak.

2020. márc. 10. 11:58
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
91%

Ő nem keresett, te írtál rá - mire számítottál?!


De egész jól sült el a dolog és én a helyedben adnék esélyt a megismerkedésre, állj hozzá nyitottan és barátságosan és fogadd el az ajánlatát - ha nem jön be, legfeljebb utána nem beszéltek, de az is lehet, hogy lesz egy új családod és befogadnak aztán arany életed lesz külföldön.

2020. márc. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
91%

Te meg küldözgess neki a te életkörülményeidről képeket... pff, nekem szánalmas, ahogy apád viselkedik, ne haragudj.


Ha van közös téma, akkor repülj ki hozzá, de ha nem tudtok miről beszélgetni már messengeren sem, akkor szerintem írtó kellemetlen lesz az az idő,amit kint fogsz eltölteni...

2020. márc. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

nem felbukkant hanem te felkuatattad


ennyiből nem sok mindent lehet megmondani, nyílván egy kicsit egocentrikus a father az is azt mutatja ahogy anno lelépett

2020. márc. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
87%
Te kerested őt, nem ő téged. Olyan nagyon nem érdekelheted ezután, pláne ha 25 év telt el. Mondjuk téged se érdekelhetett nagyon, ha ennyi ideig nem voltál kíváncsi. Tulajdonképpen idegenek vagytok egymásnak. Te egy 30 éves felnőtt vagy, ő meg 50 körül, sok közös témátok így nincs és nem is nagyon lesz. Ha nem kérdez rólad, akkor csupán udvariasságból válaszol. Sok értelmét nem látom a találkozásnak se, de te tudod.
2020. márc. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
82%

Ahogyan az első írta: Te kerested őt, nem fordítva történt. Szerintem is fogadd el a meghívást. Te is vigyél ajándékot minden családnak, vagy egyet - közöset mindenkinek

Aztán majd alakul. Kérdés, hogyan fogad a felesége és a fia...

2020. márc. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
76%
5-ös vagyok: ...minden családTAGnak...
2020. márc. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
82%

Nezzetek már meg a kérdést.


5 évesen otthagyta az anyját minden további fizetés nélkül,most meg neked mutogatja a képeit, hogy ő milyen jomodban él?

Azzal dicsekszik, hogy mi mindent megad a másik gyerekének?

Téged meg magasrol leszar?


Ítélejtek el, de biztos lehuznam a francba az öreget.

Lehet tönkre tette a gyerekkora kérdezőnek,meg az anyjának.


Biztos tuti lehuznam az oreget minden rossz érzés nélkül.

2020. márc. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
87%

7!


Esélyes hogy nem hülye a pasi.

2020. márc. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
89%
Én apámról 6 éve nem tudok semmit, és jelen állás szerint soha nem is akarok. Ha te úgy érzed, akkor látogasd meg, de vannak dolgok, amiket nem lehet jóvátenni.
2020. márc. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
6%
Azért kell a kerdezonek okosabbnak lenni.
2020. márc. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!