Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kedves hölgyek! Ha olyan...

Kedves hölgyek! Ha olyan férfival hozott össze titeket az élet, akinek már van gyermeke, mikor, mennyi idő elteltével mutatta be nektek?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok, a párom 33 éves és van már egy kislánya , aki 5 éves lesz. 4 hónapja vagyunk együtt.

Beszélgettük már a kislányról sokat és a párom úgy szeretné, hogy hagy neki egy kis időt, mert amikor a kislány anyukájával szétmentek, azt a gyerek nagyon rosszul viselte érthető módon, utána rögtön pedig a páromnak lett egy barátnője, 2 évig voltak együtt , őt megszerette a kislány, csak ugye amikor szétmentek meg kellett magyaráznia neki, hogy már nincs és nem is lesz....és ezt a kislány szintén érzékenyen reagálta le. Szóval szerintem semmi gond nincs azzal, ha nem akarja elsietni a dolgokat, amúgy kettőnk között minden nagyon jól alakul, hosszú távra tervezünk és várom már izgatottan, hogy a kislány hogy fog engem fogadni.

csak mégis véleményekre vagyok kíváncsi, hogy év vége felé azért már jogos lenne részemről az "elvárás" hogy esetleg közelebbről is megismerkedjem a kislánnyal vagy nem? Türelmes vagyok, de tudom, hogy a páromhoz hozzá tartozik a lánya is , ezért persze várom, hogy mikor ismerhetjük meg egymást.



2013. okt. 3. 13:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
szerintem lassan már ideje lenne bemutatni a kislányt neked. Szerintem 5 hónap után már simán lehet, sőt előbb is
2013. okt. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%

Az elvárás soha nem lesz jogos.

Meg kell várnod, amíg a párod úgy érzi, elég szoros a kapcsolatotok. Be fogja mutatni neked, ha biztos lesz benne, hogy Te vagy neki az igazi. Addig légy türelmes, egy gyereknek nagyon rossz minduntalan elveszíteni valakit.

2013. okt. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

2-es igazad van és én is így gondolom. Elnézést, az "elvárás" szót tévesen használtam, mert nem arra céloztam.

Köszi a választ!

2013. okt. 3. 13:35
 4/21 anonim ***** válasza:
63%

Ebből látod, hogy a párod szereti a lányát, és nem akar fájdalmat okozni Neki, jó ember. Ezért ne haragudj rá! Teljesen normális, hogy várni akar evvel.

25/N

2013. okt. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Dehogy haragszom rá! Épp ellenkezőleg, nagyon jó érzéssel tölt el, hogy ennyire szereti a kislányát! :)
2013. okt. 3. 13:53
 6/21 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Esetleg olyat nem lehet, hogy a párod pl, kolléganőként mutasson először be a kislánynak? Aztán egyre többet találkoztok 3masban? És, ha esetleg megvan az eljegyzés akkor be lehet vezetni a kislányt apránként a kapcsolatotok mélységbe. Ez csak egy ötlet...

25/N

2013. okt. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Persze én sem úgy képzeltem,hogy elém állítja a kislányt és azt mondja hogy ő a szerelmem, hanem valami játékos keretek között valami közös jó program ahol lehet a kislánnyal játszani ilyesmi :) De ezt majd a páromra bízom.
2013. okt. 3. 19:34
 8/21 A kérdező kommentje:

2-es válaszolóhoz még annyit reagálnék, hogy azért az "elvárás " egy idő után jogos, mert tegyük fel,ha 1 év után sem mutatná be, ott azért valami nem stimmelne :)

Csak gondolkoztam a dolgon....

2013. okt. 4. 09:59
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se kéne elsietnetek ezt... Én várnék még 1-2 hónapot legalább a bemutatással.
2013. okt. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
4%

Azert volna neked fontos, hogy " megismerd" a kislanyt, mert akkor úgy erezned, hogy a " parod" komolyan" vesz, tiszta önigazolas es ego dolog ez az egesz, semmi köze a kislanyhoz, aki teged egyaltalan nem erdekel, gondolom azt szeretned, hogy a pasid bizonyitsa a kislany elött, hogy te vagy a legfontosabb mindenkinel

Te " gyözni" akarsz a kislany felett.

Mi lenne, ha legalabb magaddal öszinte lennel?

Szerintem ne rangassatok bele a kislanyt az uj kapcsolatba, nem lesz neked szebb jobb az elet, ha a kislany elött mutogathatod hogy inte, te vagy az uj

Aztan a következö projekted gondolom a kislany megnevelese volna

Mert gondolom neveletlennek fogod latni, aztan meg azert fogsz harcolni, hogy kitiltsad a hazatokból.

Olyan olcsó klisé ez!

2013. okt. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!