Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek elmondjam apámnak?

Szerintetek elmondjam apámnak?

Figyelt kérdés
Tegnap elutaztam meglátogatni szüleimet. Ha már ott voltam rendbe raktam anyám laptopját mert panaszkodott, hogy lassú. A gond ott kezdődött, hogy a böngészőjét nyitva hagyta. Addig nem is foglalkoztam amíg nem jött egy férfitől az üzenet, rendben akkor majd beszélünk nagyon hiányzol és szeretlek. Abba a pillanatba lecsaptam a laptop fedelét, hogy kösz én nem vagyok erre kíváncsi. Viszont hazaúton egész végig azon agyaltam a kocsiban, hogy most szóljak apámnak vagy nem. Mobilon megnéztem ki ez az ember és külföldön lakik. Most ha csak flörtölésről is van szó , jogosan érzem azt, hogy apámmal szembe ez nagy kibaxás? Mivel világ életében meg a mai napig azon van nap mint nap, hogy anyámnak a legjobb környezetet teremtse meg. Másfelől meg azt érzem ez nem az én életem, ha anyám képes kockáztatni akkor ő fog majd ráfázni ha apám megtudja a dolgot.
2020. márc. 13. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Apádnak joga van tudni, hogy anyád csalja.
2020. márc. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Ez a szüleid ügye ne avatkozz bele. Azt sem tudod, mi történik pontosan. Tudom nehéz, de várj türelemmel
2020. márc. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

Aki szintén csalja a pasiját, az mind le akar majd beszélni arról, hogy szóljál apádnak.

Szóljál csak nyugodtan, ha azt akarod, hogy tiszta legyen a lelkiismereted, és ne hagyd magad lebeszélni.

2020. márc. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Én soha nem csaltam meg senkit, annak ellenére, hogy a #3-as válaszoló ezt a tökéletesen megalapozott állítását tette, mégis azt gondolom, hogy nem a te dolgod ezt elmondani apádnak. Inkább anyáddal kellene beszélned.
2020. márc. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Ki van zarva, hogy veletlenul rokon?
2020. márc. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%

# 1 Igen, de azt nem a gyerektől kell megtudnia!


Kérdező, anyuddal beszélj erről először!

2020. márc. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
Anyukádat kérdezd meg. Egyébként honnan tudod, hogy nincs mindkettőjüknek más, mert így beszélték meg egymás között? Nem jó ilyenbe belenyúlni.
2020. márc. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

Ha a barátaidról lenne szó, hajlanék rá, hogy mondd el. De az ember a szülei kapcsolatáról jellemzően sokkal kevesebbet tud. A szülők nem kötik a gyerek orrára, hogy "apádnak sivár az érzelemvilága", "anyád unalmas nő", "megbántott", "nincs szex".


Te csak azt látod apádból, hogy "azon van nap mint nap, hogy anyámnak a legjobb környezetet teremtse meg", de lehet, hogy fogalmad sincs, milyen feszültségek vagy elhidegülés van köztük. Sőt, ha semmit nem sejtettél az anyád félrelépéséről, milyen alapon veszed biztosra az apád hűségét?


Szerintem is legfeljebb anyáddal beszélj, mondd hogy nem folynál bele, de megláttad, és segítene helyén kezelni/ feldolgozni, ha mondana neked pár szót arról, miért van ez. Remélhetőleg olyat mond, amitől kevésbé leszel zaklatott. Aztán lehetőleg tedd ezt félre magadban.

2020. márc. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!