Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam apámnak, hogy simán...

Elmondjam apámnak, hogy simán lefektethetném a nőjét?

Figyelt kérdés
Anyáék elváltak, sokáig utáltam emiatt apát. Most is egy jóval fiatalabb csaja van. Korban hozzám sokkal közelebb (3 évvel idősebb nálam). Kíváncsi voltam, hogy eltudnék-e érni valamit nála...és hát igen. Egy szájrapusziig jutottunk, de aztán meggondoltam magam, mégis csak az apám, nem fogom megalázni gyerekes bosszúból. Szerintetek szóljak, hogy tartsa a szemét a csajon vagy sz*rjam le, mondván, hogy az ő problémája?
2013. febr. 22. 17:28
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
87%
Nekem is vannak gondjaim az apámmal de szerintem mond el neki.! mégis csak az apád.!
2013. febr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
56%

Kikezdtél Apád barátnőjével?

Gratulálok! Ilyet normális ember nem csinál.

Erkölcsileg egy nulla vagy!

2013. febr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
82%
hát ez több sebből vérzik. mi az hogy kiváncsi voltál? ő eleve tabu kellene hogy legyen. és mi az hogy szájrapusziig jutottál? te édesapádat még ennyire sem tiszteled? annyira dühös vagy rá hogy esetleg szét akarod őket szedni? nézd, ha ez valóban igaz, és ledér a nőszemély aki szívesen lenne veled is, akkor ülj le és beszélgess el felnőtt módon az édesapáddal. ugyanakkor vedd számításba azt is hogy esetleg nem fog hinni neked és te fogod húzni a rövidebbet, eltessékel a háztól teszem azt. viszont a jövőben mellőzd az ilyen gyerekes butaságokat ha lehetséges, hagyd édesapádat hogy boldog lehessen azzal akivel szeretne és ne tedd tönkre azért mert elvált az édesanyádtól, jobb lett volna ha mindenféle nőcskékkel megcsalta volna édesanyádat, de nem vált volna el?
2013. febr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
90%
Naná mond el neki, de kérlek vedd fel a reakcióját, és ha felépültél akkor töltsd fel nekünk ide jó? :D
2013. febr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki!:D

Már csak azért is, mert egy olyan nővel jött össze, aki a gyereke is lehetne.. 3 év az nagyon nem sok..:D

2013. febr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Ha elmondom szerintem akkor sem lesz sok közös programunk,de rendben hallgatok rátok.
2013. febr. 22. 17:50
 7/35 anonim ***** válasza:
91%

Azért annyit mondanék a papának, hogy próbálja meg átgondolni ezt a kapcsolatát hideg fejjel, mert egy kicsit talán még nevetséges is ez a kapcsolat a köztük levő korkülönbség miatt.

Gondolkodjon el azon, hogy ez a hölgy inkább a te korosztályod, mint az övé, és nagyon meglehet, hogy a csaj inkább csak a pénzéért van vele. Mi van, ha egy idő után kiderül, hogy a csaj félre....?

Ha a papa ezek után is ragaszkodik ehhez a csajhoz, az ő dolga, a tied pedig, hogy találsz te magadnak olyat is, aki rendes, tisztességes, és nem az apukájával akar kotorni.

2013. febr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
57%
Én megszívatnám apámat a helyedben, hogy tanuljon belőle: nem használjuk ki az apakomplexusos lányokat. De az is lehet, hogy inkább a kiscsaj használja ki őt, mert csak a pénze kell neki.
2013. febr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Mond el neki nyugodtan, hogy sógorok is lehettek még, ha nem igyakszik.
2013. febr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem varj amig apad nem tolt otthon egy ejszakat, majd akcio!

Fektesd meg, aludjatok egyutt, majd mikor melyen alszik (elotte igyatok 1-2 poharral) lemoshatatlan alkoholos filccel ird a csaj hatara: "szia apa, figyelj jobban szilvire mert szex kozben harap! Udv: xy"

2013. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!