Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam apamnak? Ha igen...

Elmondjam apamnak? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

Anyammal nem tartom a kapcsolatom, de folyton keresztbe tesz nekunk. Megtudtam valamit rola, vagyis eddig is tudtam, de most "bizonyitekom" is van. Elmondjam apukamnak? Vagy a gyamugynek inkabb? Tegnap volt toluk valaki nalunk, de akkor nem volt még meg ez a bizonyitekom, de elmeseltem neki, hogy mik tortentek nala, es utana kezdtem el kutatni.

Azert nem akarom apanak elmondani, mert ahhoz hogy ezt bebizonyitsam egy szexpartner kereso oldalra regisztraltam. Mit tegyek?



2016. júl. 13. 14:06
 1/5 anonim válasza:
100%

Ezt neked kell erezned hiszen megiscsak anyukadrol van szo, te eltel vele neked kell tudnod hogy mi a helyes.

Ha ugy dontesz elmondod akkor ne hazudj apukadnak mert abbol is csak tovabbi problemak lesznek, mondd meg neki oszinten hogy csak is azert regisztraltal erre az oldalra hogy be tudd bizonyitani amit anyukadrol eddig tudtal es megigered neki miutan megmutattad hogy torlod magad az oldalrol hiszen ez rad nezve is veszelyes lehet mert ha netan egy ismeros meglatna egy sze x kereso oldalon es visszamondja apukadnak akkor ugy tunhet tenyleg partnert kerestel

2016. júl. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Termeszetesen nem valos adatokat adtam meg...foleg azert mert ossze-vissza kattogtam, hogy mihamarabb belephessek. A nevem is valami ossze-visszasag, ahogy a jelszom is...

Csak nem tudom, hogy hogyam mondjam meg neki. Mert ezt azert valahogy fel kellene vezetnem. Csak nem tudom, hogy hogyan.

2016. júl. 13. 14:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az információ (miszerint anyád prostituált, és online hirdeti magát) segít bármiben, megoldja a problémáitokat? Ha nem, fölösleges elmondani, főleg a gyámügynek. Ha igen, akkor pedig mondd el őszintén, a teljes igazságot.
2016. júl. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

jó kusza lett

kiskorú vagy?

mért láttogat a gyámügy?

együtt vanak a szüleid?

te mégis hol kivel laksz?

2016. júl. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lassmich Ruhe ***** válasza:

Ha jól értelmezem így is elég cefet a családi helyzeted, szerintem ne tetézd azzal, hogy annak az embernek hazudsz, aki szeret, és nevel Téged. Az elejétől végigmondod édesapádnak a történetet, hogy csak ezért regeltél be az oldalra mert tudni akartad, akkor biztos lehetsz benne hogy nem lehet baj. Legyél vele őszinte.

Nem sokat árultál el a konkrét helyzetről, de az írásod alapján azt is el bírom képzelni, hogy ő az egyetlen ember akire igazán számíthatsz.

2016. júl. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!