Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennétek ha a fiatok...

Ti mit tennétek ha a fiatok tele lenne emberi harapás nyomokkal?

Figyelt kérdés
A történet a következő : fiam a faluban rendszeresen jár a közeli vadaszhazba osszeulni a barátaival. Isznak, jól érzik magukat semmi gond nincs velük. Viszont legutóbb mesélt egy lányról aki nagyon tetszik neki viszont a csaj előszeretettel harapdálja a fiam feltehetően részegen! De nem az a fajta harapás ami 1-2 nap alatt elmúlik hanem először kék zöld aztán pár nap múlva a szivárvány összes színét atveszi. Hozzateszem a fiam olyankor nem is tud mozogni mert fáj neki. Gondoltam a szexre is hátha de nem olyan helyen harapdálja hanem a kezét, lábát sőt a hátát nyakát is. Gondoltam hogy leülök a lánnyal beszélni de a fiam nem engedi. Utóbbi időben állítólag a lányok ilyent tesznek de szerintem ez már tényleg nem vicc kategória. Csak ott a probléma hogy a lány őrülten tetszik a fiamnak :/

2020. márc. 25. 21:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
97%
Ez az a kor amikor a fiatalok nagyon egyediek akarnak lenni. A fiad komoly tekintettel mondja meg neki "figyelj Eszti, ez nagyon nem menő és csak leégeted magad". Az a baj, hogy a fiad hagyja magát, talán élvezi is hogy a lány rá fókuszál.
2020. márc. 26. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
61%
Én pl mindig is egy ilyen barátnőt akartam
2020. márc. 26. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
58%

Jelenleg is összejárnak a barátaival?

Mert akkor az ilyen fiatalok miatt nem lehet megfékezni a koronavírust.

2020. márc. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
56%
de most komolyan, mért engeded el a kiskamaszodat inni az erődbe? engem elég lazán fogtak a szüleim, de tízévesen a napközben együtt játszunk volt a megengedett program...
2020. márc. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
71%

Hany eves a fiad es a csaj? Mi reg egyutt jarunk 2x talan minimalis nyomot hagytunk egymason 2-2 apro piros harapas szeru. Nehany nap es elmult. Az anyja total kivolt mikor meglatta a parom es aztan azt is hogy en is kaptam a fiatol. Pedig 2 apro nyom volt. Tobbet elo se fordult ennek is kb 5 eve mar.. Amit irsz viszont eleg durva! De az a helyzet ha nagykoru..neked semmi kozod ehhez. Es nem normalis hogy a szex szeru dolgokat veled beszeli meg! Nem normalis az ennyire durva kotodes. Viszont anyakent valahol jogos az aggodas ha a csaj nem 100as.. mert amit irsz harapasok se normalisak..

24N

2020. márc. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, szerintem hagyd, hogy a saját útját járja.

Ha nem élvezné ezt, nem csinálná.

2020. márc. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
47%
Igen? Maradhanak otthon! Meg kell tiltani az ilyen partikat mert covid19 jön éa rombol.
2020. márc. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Nem az erdőbe járnak inni!! A falu végén van a ház ahova járnak. Ésar egy jó ideje nem volt. Mint mondtam utoljára nagyon régen volt de még mindig látszódik a kék zöld folt neki!
2020. márc. 26. 23:55
 19/23 anonim ***** válasza:
27%

Most tényleg! Nincsen más nő a faluban?

Ha engem így megharapna, a fogait verném ki egyesével!


B. meg adjatok rá szájkosarat a csajra, ha nem tud meglenni a fiad egy ilyen idióta nőnemű nélkül.

2020. márc. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
30%

19-nek:

Ha téged megharapna lehet hogy a fogait vernéd ki. Ha engem én is valószínűleg.

De azt nem tudhatod, hogy az a fiú miért nem. Valószínűleg ő is ki tudná verni a fogait, ha akarná, de nem teszi. És amíg őt harapdálják, nem téged, addig ő dönti el, hogy kiveri-e a lány fogát vagy sem.

2020. márc. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!