Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennétek ha a fiatok...

Ti mit tennétek ha a fiatok tele lenne emberi harapás nyomokkal?

Figyelt kérdés
A történet a következő : fiam a faluban rendszeresen jár a közeli vadaszhazba osszeulni a barátaival. Isznak, jól érzik magukat semmi gond nincs velük. Viszont legutóbb mesélt egy lányról aki nagyon tetszik neki viszont a csaj előszeretettel harapdálja a fiam feltehetően részegen! De nem az a fajta harapás ami 1-2 nap alatt elmúlik hanem először kék zöld aztán pár nap múlva a szivárvány összes színét atveszi. Hozzateszem a fiam olyankor nem is tud mozogni mert fáj neki. Gondoltam a szexre is hátha de nem olyan helyen harapdálja hanem a kezét, lábát sőt a hátát nyakát is. Gondoltam hogy leülök a lánnyal beszélni de a fiam nem engedi. Utóbbi időben állítólag a lányok ilyent tesznek de szerintem ez már tényleg nem vicc kategória. Csak ott a probléma hogy a lány őrülten tetszik a fiamnak :/

2020. márc. 25. 21:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Tehát jó ideje nincs is összejövetel, nincs harapdálás, de neked most jut eszedbe kiírni ezt a kérdést.

Nos, amíg tart ez a járvány (és egy darabig még tartani fog), addig nincs találkozás, nincs harapás. Utána meg majd úgy lesz, ahogyan a fiad akarja.

Szerintem egyébként kamu az egész. Még azt se írtad meg, hány éves a fiad.

2020. márc. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
90%

Én is harapok, de azért ez durva. A barátomnak sose lett véraláfutása tőle, még ha véletlen túl erősen is haraptam meg. Elég fura h mondta neki h ne, és mégis folytatja a csaj. Határozattabnak kellene lennie a fiadnak.

18/L

2020. márc. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
44%
Tényleg, most jutott eszembe: lehet, egy szép napon leharapja a fiad farkát, és sosem lesz unokád. Milyen gázos helyzet lenne.
2020. márc. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!