Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megéri manapság az idős 65...

Megéri manapság az idős 65 éves szüleimnek digitális képkeretet venni?

Figyelt kérdés
Igaz van tabletjük, de csak anyu tudja használni, és csak a spype miatt. Viszont már nem élek velük és egy ideje a vírus miatt sem mertem haza menni, jó ötlet ilyen ajándékot adni nekik, amin a közös képeinket tudják majd nézegetni?

2020. márc. 31. 17:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Szeretem én is a modern előremutató dolgokat, de az a tapasztalaom ez a korosztály annyira nem.

Nagymamám a dvd lejátszót is ki szokta húzni, ne világítson mert idegesíti hogy fogyaszt, holott sosem volt ilyen spórolós.

Ugyanezt eljátszotta a klíma távirányítójával aminek van lcd kijelzője, ki kellett szedni az elemet "ne menjen".

Kérdés ők mennyire lennének kibékülve ezzel a megoldással, vagy ők is csak ünnepnapokon kapcsolnák be, hogy ne fogyasszon.

Szerintem inkább nyomtasd ki, lehet jobban értékelik.

2020. márc. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Inkább egy CEWE könyvet készíts.
2020. márc. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ha van felesleges kacat, akkor ez az. Én mamám is kapott régebben, szépen félretette, pedig szeret képeket nézegetni - papíron. :)
2020. márc. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
viszont most látom, hogy vannak jó minőségben használtak is, 5.000 körül már tudnék venni :)
2020. márc. 31. 18:18
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
A digitális képkeret tipikusan az, amit senki nem nézeget, idösebbek meg föleg nem.
2020. márc. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kaptam, (72 éves vagyok) de soha nem nézegetem a képeket ilyen formában, pedig nincs ellenemre a hasznos technika.
2020. márc. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, meggyőztetek, hogy inkább nyomtatottan , könyv formátumban lepjem meg őket :)
2020. márc. 31. 18:47
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Inkább tanulják meg használni tabletet. Majd anyukád megmutatja apukádnak. Annyira még nem idősek. Nálunk a 70+-os rokonok is jól kezelik a laptopot, mobilt.
2020. márc. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
10%
Már azt gondoltam a 65 év felemlítésekor, hogy az esetleges várható élettartamra gondolsz.
2020. márc. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%
A 65 éves szüleid nem idősek. Enyémek 1 évvel idősebbek, de napi szinten használnak számítógépet, e-mailt, Facebook-ot, stb. Viszont fényképet anyukám is inkább papír formátumban néz szívesebben. A digitális képkeretet felesleges dolognak érzem én is, ha nem cewe könyvet csinálsz, vegyél egy albumot, pár nap alatt előhívnak ezer helyen képeket.
2020. márc. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!