Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megéri manapság az idős 65...

Megéri manapság az idős 65 éves szüleimnek digitális képkeretet venni?

Figyelt kérdés
Igaz van tabletjük, de csak anyu tudja használni, és csak a spype miatt. Viszont már nem élek velük és egy ideje a vírus miatt sem mertem haza menni, jó ötlet ilyen ajándékot adni nekik, amin a közös képeinket tudják majd nézegetni?

2020. márc. 31. 17:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez az egyik legfölöslegesebb dolog :-)

Én is inkább kinyomtatott fotókönyvet csináltatnék, hidd el, azt értékelni fogja. Amúgy mi is időközönként csináltatumk egy ilyet az aktuális fotókkal.

2020. márc. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem ne cewe könyvet csinálj, rettentő drága


De a bonuszbrigad nevű oldalon néha szokott lenni a/4-es méretű, azt hiszem 9000 Ft+ szállítás, az sokkal jobban megéri és nagyon szép a végeredmény

Nekem már több ilyen fotokonyvem is van és fantasztikus mindegyik

És nagyon korrekt a cég is, múltkor kicsúsztam a hataridobol (X hónap-napig fel kell használni a kupont, különben elveszik), mert kb 23.50-kor kezdtem el feltölteni a könyvet és éjfél előtt nem töltötte fel, ezért elküldeni se tudtam előtte. Írtam nekik egy e-mailt a problémáról és 1 nappal később is elfogadtak a kupont, nagyon rendesek voltak 🙂

2020. márc. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez feleslegesnek, főleg ha írod, hogy van tablet, amit használnak is. Nálunk a nagymama 73 éves, van laptopja, tabletje, fent van Facebookon is, és használja is ezeket. Kapott pár éve digitális képkeretet is, de sosem használta.
2020. ápr. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy már késő, fe megcáfolnám, hogy "senki sem használja". Nagyszüleim imádják nézegetni a laptopon a képeket amiket küldtünk nekik, esetleg ők fotózták. Pont ezért nekünk is eszünkbe jutott, hogy veszünk nekik digitális képkeretet, ők nagyon örültek neki és használják is:) szerintem ember függő, de ahogy gondolod, nem ismerem a nagyszüleidet
2020. ápr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!!

Nem megyek haza.

2020. ápr. 3. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!