Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mintha a szüleim direkt meg...

Mintha a szüleim direkt meg akarnának halni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én otthon maradok amennyire lehet,vigyázok magamra,tényleg mindent limitálok,de ők mintha nem foglalkoznának ezzel az egésszel. Tényleg ennyire fontos elmenni egy fodrászhoz,vagy befizetni postán a csekket,amikor át is lehet utalni,vagy magadnak is tudod vágni a hajad? Mit gondoltok?

2020. ápr. 8. 08:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
Csekket muszáj feladni. Egy nő nem biztos hogy meg tudja csinálni a haját magának.
2020. ápr. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Ay emberek nagy többsége nem tudja a saját haját levágni, pláne ha női hajról van szó. Csekket be lehet fizetni online is, ezt pl a nagyon okos kicsi fiuk/lányuk épp megtehetné helyettük ahelyett hogy itt nyivákol.
2020. ápr. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
Ha azbokos kicsi fiuk/lányuk teszi meg helyettük,ő mászkál mindenhova,akkor meg ő betegedhet meg,teljesen mindegy hogy ki megy tömegbe minden szinte felesleges,otthonról is megoldható dolog miatt.
2020. ápr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Szüleid hány évesek? Ha negyvenesek, akkor nem halnak meg tőle. Nyugi.
2020. ápr. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

3!


Hová mászkál, ha online fizeti be a csekket, te nagyon okos? Ha bele akarsz kötni egy válaszba, akkor tán ertelmezninis kellene előtte.

2020. ápr. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

Bovsi,azthittem úgy érted hogy ő mászkáljon helyettükk.

Egyebként egy felnőtt embernek meg kell tudni oldani a csekkbefizetést online,nem értem az miért lenne a gyerek dolga...

2020. ápr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

4!


Belgiumban egy 12 éves kislány halt meg, Hollandiában pedig egy 20 év körüli áldozat is van. Senki sem kivétel, bárki meghalhat, csupán az idősebbek nagy általánosságban veszélyeztetettebbek.

2020. ápr. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%

6!


Miután nem derült ki, hany éves az a felnőtt gember, aki a szülő jelen esetben és hany éves az itt pufogó gyermek, így éppenséggel lehet szó egy 70eves párról, 40es gyerekkel is. Az átlag 70 éves pedig nem feltétlenül ismeri az online fizetés menetét

2020. ápr. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10%
Hoppa, de bunko egy kis leny vagy, kedves kerdezo. Szives tajekoztatasodra kozlom, hogy 1, évente egyszer járok fodrászhoz, 2, nem Magyarorszagon élek, nálunk jopár hete nincs is nyitva semmi személyes szolgáltatást nyújtó üzlet, így fodrászat sem
2020. ápr. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%

Csekket valóban nem muszáj postán feladni; én máskor is halálra idegesítem magam a sok csekkesen. A levelet csak a postán tudom feladni, de a csekket utalni is lehetne, és mégis mindig miattuk vannak ezren...


De a saját haját mégis, hogyan vágná le az ember? Te fiú vagy, igaz? Ez nő NEM tudja magának levágni!

A fodrászhoz én is elmegyek, és köszi, de nem fogok meghalni. Azért ne csinálj már úgy, mintha atomreaktor robbant volna, és radioaktív lenne a levegő. Az ugye megvan, hogy így is, úgy is a lakosság kb. 70%-a el fogja kapni a vírust? Az egyetlen cél, hogy ne mindenki egyszerre legyen benne, mert az leterheli az egészségügyet. És ez tény, akár tetszik, akár nem. A végtelenségig pedig úgysem lehet bezárkózni. Örülj, ha neked megy, de mi sokan dolgozni is járunk, mert MUSZÁJ.

2020. ápr. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!