Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon szeretem a szüleim, de...

Nagyon szeretem a szüleim, de folyton dühös vagyok rájuk, mert bántanak a viselkedésükkel és hiába mondom nekik, hogy mi esik rosszul, meg se hallják. Mihez kezdjek a kapcsolatunkkal?

Figyelt kérdés

Nem tudunk vitatkozni, csak a személyeskedés megy, meg mindig a másik hibáztatása. Próbálok változtatni ezeken de én is mindig lesüllyedek idáig, mikor már nagyon felmérgelnek. Meg elmondtam nekik, hogy szeretném, ha megoszthatnám velük a problémáimat és meg is hallgatnák. Tudom, hogy jót akarnak nekem, de meg vannak győződve, hogy szimplán egy utálatos ember vagyok. Milliószor mondtam nekik, hogy miért van annyi indulat bennem, de a legfájdalmasabb az, hogy nem is próbálnak változni.


Éppen ezért, már cssk megbocsátani szeretnék nekik, de nem tudom elengedni a dühömet. Szeretem őket, de nem tudok nem haragudni rájuk folyton. És ez mostmár tönkretesz lelkileg.


2020. márc. 20. 18:06
 1/2 A kérdező kommentje:

Ja, és a kérdés :D

szóval gondolom mindenki átmegy ilyen dolgokon kamaszkorában. Ti hogy küzdöttetek meg ezzel? Nagyon sokat sírok emiatt. ez normális?

2020. márc. 20. 18:09
 2/2 anonim ***** válasza:

Átmenni rajta normális, sírni dettó. Érzelmi immunitást szerezni, érzelmileg felnőni mihamarabb ajánlatos.


Most fogj hozzá! Az járjon leginkább a fejedben, hogy nemsokára 18 éves leszel és azt kezdesz magaddal, amit akarsz. Addig nagy adag, napi kétszeri Les****m tabletta szedése javasolt.

2020. márc. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!